לבני יהודה הולך מול מכבי

בקריית שלום נגמרו הדיבורים וההרצאות.המאכזבת של הליגה עד כה, מאמינה שהיא יכולה לנצח את בני יהודה. שחקן בכיר במכבי:"לבני יהודה הולך מול מכבי". בבני יהודה לא נבהלים מהיריבה ומבטיחים לנצח.

יום שישי 02 נובמבר 2007
אשר גולדברג
 "הדרבי הקטן של ת"א" , כך קראו במשך שנים רבות למפגש בין מכבי ת"א לבני יהודה, ישוחק מחר, בבלומפילד לעיני אלפי צופים, שרובם צהובים.אותם אוהדים מתוסכלים רוצים כבר, לראות את קבוצתם מנצחת בפעם הראשונה העונה, לאחר שהפסידה בששת משחקיה האחרונים, שזהו שיא שלילי מאז קום המועדון.

שחקן בכיר במכבי ת"א משדר אופטימיות זהירה:" אנחנו לא רוצים לחשוב על הפסד שביעי ברציפות. איש לא חושב על תסריט שבו נפסיד.קיבלנו את כל הביטחון ואין שום תרוץ, נעלה ולא נפסיק לרוץ. עבור כל אחד מהשחקנים, זה משחק של נקודה למחשבה.גם קבוצת הנוער הייתה אוספת יותר מנקודה".

הקפטן והג'נרל מנג'ר של הצהובים, אבי נימני סובל מקרע בשריר והוא לא יהיה בסגל, אלא ידרבן את עמיתיו לקבוצה מהספסל.המאמן ניר לוין, החליט להחזיר להרכב הפותח את חלוץ הרכש מאשדוד, יניב עזרן, שכבש צמד בניצחון הצהובים, באמצע השבוע מול סכנין, במסגרת גביע הטוטו.

כמו החלוץ עזרן, גם רודי חדד, שעדיין לא התאקלם די טוב בקבוצה צפוי לחזור להרכב, בעקבות הנחישות, והרצון שלו להצליח באימונים. במכבי מאוד רוצים לנצח, אך הם לא שוכחים שמולם ניצבת, קבוצה מוכשרת שיש לה מטרות משלה. שחקן אחר במכבי התייחס ליריבה:"זה לא יהיה קל, לבני יהודה הולך נגד מכבי ת"א. אסור למכבי להפסיד לפני הדרבי מול הפועל. זהו משחק של חיים או מוות מבחינת ספורטיבית עבורנו".

ביריבה של מכבי ת"א, בני יהודה לא מבינים מאיפה שואבים הצהובים את הביטחון לקראת המשחק מחר (שבת).מתברר כי בבני יהודה מודעים לעובדה, שהיא קבוצה שמוציאה קבוצות ממשבר ממושך, כפי שהוציאה את מכבי פ"ת ואשדוד מהבוץ.

החלוץ משה ביטון, שנכשל אשתקד בקבוצה מקריית שלום לא מצטער על המעבר לשכונה, ומבטיח כי הוא יכבוש לרשתו של יבריץ, השוער הסרבי של הצהובים.גם החלוץ הברזילאי, דוארטה הבטיח לחבריו כי יעשה הכול בכדי לסגור חשבון עם הקבוצה שזרקה אותו לפני שנתיים.

המאמן של הזהובים, ניצן שירזי דורש מחניכיו מאמץ מיוחד, לרוץ ולשחק באחריות תוך ניצול חוסר הביטחון והריכוז של היריבה מקריית שלום.כמו כן, המאמן של הזהובים, יחסר את קובאצ'ביץ, הקרואטי שעבר השבוע ניתוח בעינו, לעומתו בלדוט כשיר ויעמוד לראשותו של שירזי.

בבני יהודה משדרים עודף ביטחון לקראת המשחק, שחקן בכיר במועדון התייחס למשחק החשוב:"מחר (שבת) מכבי ת"א תישאר במקום האחרון, שלא יבנו בקריית שלום על ניצחון, בני יהודה היא הפיבורטית לנצח וכך יקרה".    

לחצו PLAY מתחת לתמונה וצפו באנשי בני  יהודה מדברים על המשחק.

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק