ק. שמונה ונתניה נפרדו בתיקו

רן בן שמעון: "אנחנו נאיבים". קרית שמונה תקפה יותר אך לא הצליחה לכבוש לשער נתניה שנותרה ב-10 שחקנים לאחר הרחקה של בונדאה.

שבת 03 נובמבר 2007

סגנית האלופה, מכבי נתניה, התארחה היום בקרית שמונה במסגרת המחזור ה-8, והשתיים נפרדו בתיקו 0:0. המארחת יכולה להרגיש תחושת החמצה, מכיוון ששלטה ברוב שלבי המשחק והיתה ראויה ל-3 הנקודות.

נתניה שיחקה החל מהדקה ה-62 ב-10 שחקנים בלבד, לאחר הרחקה של הזר הרומני בונדאה. בדקות אלו, מאמן קרית שמונה, רן בן שמעון, החליט ללכת על כל הקופה, וערך 2 חילופים התקפיים. וויאם עמשה במקומו של עמיר נוסבאום ובני בן זקן במקומו של צ'ירסואה. החילופים בהחלט עשו את שלהם, והמארחת תקפה שוב ושוב את שערו של שטראובר, אך לא הצלחה.

המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה גבוהה. קרית שמונה שלטה יותר בכדור אך כמעט ולא הגיעה למצבי הבקעה. לשביט אלימלך הייתה מחצית משעממת במיוחד וחלוצי נתניה לא הרבו להטריד אותו. 

במחצית השניה, קרית שמונה תקפה רבות את שערו של לירן שטרואבר, שלא אכזב. לעומתו, שביט אלימלך נותר מחוסר עבודה, מכיוון שנתניה כלל לא הגיעה למצבים.

הנתנייתים הגיעו למשחק עם רוח גבית חזקה לאחר ארבעה ניצחונות רצופים. כשהם במרחק 3 נקודות בלבד מהאלופה, קבוצתו של דניאל יאמר קיוותה להמשיך ברצף הניצחונות מול העולה החדשה. 

לעומתם, המארחים רצו לחזור למסלול הניצחונות לאחר 2:2 מול כפר סבא במחזור האחרון,
ומקווים לעצור את המומנטום בו נמצאת נתניה.

כל הכרטיסים למשחק נמכרו, והאצטדיון העירוני בקרית שמונה היה מלא מפה לפה במשחק שהוא משחק צמרת לכל דבר. 

בסופו של דבר, קרית שמונה נותרת ללא הפסד ביתי. היא ממקומת במקום החמישי עם 12 נקודות ועומדת בפני משחק קשה במחזור הבא- מול בית"ר ירושלים בטדי.

נתניה נותרת במקום השני, כששתי נקודות מפרידות בינה לבין האלופה כרגע, לפני המשחק של בית"ר מול מכבי חיפה ביום ראשון.

מאמן קרית שמונה, רן בן שמעון: "שיחקנו טוב, אך לא היינו חדים בפעולה האחרונה מול השער. מול נתניה ולירן שטראובר חייבים להיות חדים. הגענו למספר מצבים והיינו צריכים לנצל אותם, אנחנו נאיבים". 

מאמן נתניה, ראובן עטר: "זה היה משחק מאוד חלש שלנו, בכל הקשור לחלק ההתקפי בעיקר, לא הגענו בכלל לשער. במשחק כ"כ חלש, גם תיקו זה טוב. אני מקווה שלא הרבה אנשים ראו את המשחק, היה כדורגל לא מהנה בכלל. קרית שמונה קבוצה ביתית, סגנון המשחק שלהם מתאים למגרש הזה, לא סתם קבוצות מתקשות להוציא מפה נקודות. אנחנו מאוכזבים מדרך המשחק שלנו היום".

מהלך המשחק:
בדקה ה-2
, שופט המשחק, חיים יעקב, הורה על בעיטה חופשית לטובת קרית שמונה לאחר עבירה של תמיר כהן. גיא צרפתי שלח את הכדור מעל השער.

דקב לאחר מכן, מבצע דדי בן דיין ספק עבירה על יובל אבידור. חיים יעקב הורה להמשיך.

בדקה ה-20, ירו בלו הכשיל את קלמי סבן. החלוץ מקרית שמונה ראה את הכרטיס הצהוב.

5 דקות לאחר מכן, גם סלאח חסרמה מקבל כרטיס צהוב, אחרי עבירה על דלה ימפולסקי. מיד לאחר מכן ביצע חסרמה עבירה נוספת, אך חיים יעקב החליט שלא לשלוף לו את הכרטיס האדום.

בדקה ה-35, צרפתי ירה כדור מ 25 מטרים לעבר שערו של שטראובר, אך השוער הנתנייתי קלט היטב. 

בדקה ה-62, הזר הרומני של נתניה, מריוס בונדאה, ראה כרטיס אדום לאחר שאחז בגרונו של גיא צרפתי במרכז המגרש. הקשר תקף את צרפתי לאחר שביצע עליו עבירה.

בדקה ה-72, מבצע תמיר כהן עבירה על גיא צרפתי, ורואה את הכרטיס הצהוב.

בדקה ה- 78, נכנס הכדור לרשת בפעם הראשונה במשחק, אך השער נפסל. ג'ורג' בה נגח לשערו של אלימלך אך ביצע עליו עבירה תוך כדי.

בדקה ה-84, יובל אבידור בעט מקרוב לשער לאחר ערבוביה ברחבת נתניה, אך מצא את שטראובר מוכן.

קרית שמונה ניצלה את היותה ביתרון של שחקן, והמשיכה לתקוף את שערו של לירן שטראובר.

בדקה ה- 88, ביצע אבי סטרול עבירה, ראה את הכרטיה הצהוב וחיים יעקב הורה על כדור חופשי לטובת קרית שמונה. ירו בלו בעט גבוה מעל השער.

קרית שמונה: שביט אלימלך, עמיר נוסבאום (וויאם עמשה 69), יניב לביא, סאלח חסארמה, ברק בכר, צ'ירסואה (בני בן זקן 77), עבאס סואן, עמנואל אמנגואה, גיא צרפתי, יובל אבידור, ירו בלו.

מכבי נתניה: לירן שטראובר, דדי בן דיין, אבי סטרול, לואיס מרין, קלמי סבן, זנו בונדאה, אלמוג כהן (יחיאל צגאי 36), תמיר כהן, דלה ימפולסקי, אובודו אוקוצ'ה, ג'ורג' בה (סטניסלב אנגלוביץ 82).

אצטדיון עירוני קרית שמונה, לעיני כ-2200 צופים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק