מבחן בוזגלו

זה מה שקורה כשמאור בוזגלו לא מצליח להיכנס למשחק. בני סכנין לא כובשת ומאבדת שתי נקודות חשובות במשחק משעמם ונטול שערים בכפר סבא, מול הפועל המקומית

שבת 03 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
הפועל כפ"ס ואלי אוחנה אירחו הערב את הפתעת העונה בני סכנין, למשחק חלש ומשעמם. המארחת שלא ניצחה כבר 4 משחקים, כנראה התרגלה לאובדן הנקודות והערב למרות ששיחקה הרבה יותר טוב מסכנין, לא הצליחה לתרגם את המצבים לשערים. 

בני סכנין ממולה יכולה לצאת מרוצה. נכון, העולה החדשה הציגה את משחקה הגרוע ביותר העונה ומלבד שתי הזדמנויות טובות במחצית השנייה לא איימה על שערו של אוהד לויטה, אך לאור העובדה ששיחקה 12 דקות בעשרה שחקנים, אלישע לוי יכול להתנחם בנקודה. 

בשבוע הבא הפועל כפ"ס המחזיקה ב-10 נקודות ותוכל לאבד כבר מחר את המקום השישי בטבלה, תצא למשחק חוץ קשה מאוד מול סגנית האלופה, מכבי נתניה. ובני סכנין תרצה לחזור למסלול הניצחונות כשתארח בדוחא את מ.ס. אשדוד.  

מחצית ראשונה: כפר סבא לוחצת, אך לא כובשת

המחצית הראשונה נפתחה במתקפה דווקא על רגליו של ילד הפלא, מאור בוזגלו. הקשר ניסה מספר פעמים לפרוץ את ההגנה המארחת, אך בכל הזדמנות בו מעורב בוזגלו, נמצאים מספר שחקנים ירוקים המונעים הזדמנות לשער.

בדקה ה-13 הזדמנות ראשונה לכפ"ס. יעוזה אבובקרי בעט חזק, אך למזלו של מאיר כהן הכדור חלף מעל המשקוף בדרך החוצה. 

כפ"ס המשיכה בלחץ, ובדקה ה-16 בן לוז היטל בהגנת סכנין, אך מאיר כהן הפנטסטי השאיר את האורחת במשחק עם הדיפה טובה.

8 דקות חלפו וכפ"ס בניסיון נוסף. יבואה קיבל כדור מצוין מגיז'רמו ישראלביץ' ונותר לבד מול מאיר כהן, אך בבעיטה זוועתית שלח את הכדור החוצה והשאיר את התוצאה מאופסת.

אומנם כפ"ס לא הבקיעה הערב, אך דבר אחד היא עשתה מצוין. מאור בוזגלו כוכבה הגדול של העולה החדשה, משותק לגמרי ובלעדיו סכנין חלשה ולא מאיימת במאום על המארחת.

דקה 36 וכפ"ס מחפשת שער. יבואה במשחק בינוני ומלא בהחטאות מביישות קיבל כדור טוב מקנפו, ובאופן לא מפתיעה שלח את הכדור החוצה. עד סיום המחצית כפ"ס המשיכה ללחוץ אבל מאיר כהן במשחק מצוין שמר על שער נקי. 0-0 במחצית

מחצית שנייה:  הפראיירים של אוחנה

המחצית השנייה נפתחה שוב בשליטה מקומית. 2 דקות מפתיחת המחצית כפ"ס כבר החלה לחגוג לאחר שער של אבי קנפו, אך השופט קבע נבדל. 

דקה 49 וסכנין הייתה קרובה לשער ראשון. חמד גנאיים קיבל כדור טוב מאיליה יבוריאן, אך החמצה אדירה של הקשר מתוך רחבת כפ"ס השאירה את סכנין מדוכדכת.

3 דקות אחר כך וסכנין סופגת מכה קשה. חאלד חלאיילה המצוין שנפצע עוד בדקה ה-20 לא מסוגל להמשיך, וחיים בנון נכנס במקומו. 

דקה 58 ומאור בוזגלו מראה את יכולותיו. הפנומן הצעיר פרץ באגף ימין ושלח מסירה גאונית לאיליה יבוריאן, אך האחרון לא הצליח להדביק את הכדור ופספס הזדמנות אדירה לאורחים.

20 דקות עברו וכפ"ס שהתקשתה לכבוש מול 11 שחקנים, יכולה להיות אופטימית. באסם גנאים תיקל בצורה קשה וברוטאלית את גיז'רמו ישראלביץ', וראה את הכרטיס האדום.

לקראת הסיום אלי אוחנה הכניס את אגבור טקאנג במקומו של אבי קנפו המאכזב, אך גם המחליף לא הצליח להעלות את המארחת ליתרון, שהסתפקה בנקודה. 0-0 בסיום

הפועל כפר סבא: אוהד לויטה; אורי אוזן, דגלאס דה סילבה, לירון זרקו, לירודיאו גונזבלאש; אביחי ידין {קובי מויאל 67}, יעוזה אבובקרי, בן לוז, גיז'רמו ישראלביץ'; סמואל יבואה, אבי קנפו{יוליוס אגבור 86} .

בני סכנין: מאיר כהן, עבד רבאח, יא יא פטי, לאוניד קרופניק, בסאם גנאים, ג'ון קולמה, לוקאש סורמה, חמד גנאים, חאלד חלאיילה {חיים בנון 52}, מאור בוזגלו {איסלעם כנען 80}, איליה יבוריאן {לירון וילנר 92}.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק