נמני: אולי אחזור לשחק בקרוב

ניר לוין מסתכל קדימה: "הניצחון מגיע כחלק מקו התקדמות". ניצן שירזי מאוכזב מהנאיביות של קבוצתו: "אנחנו שוב קבוצת תחתית לכל דבר"

שבת 03 נובמבר 2007
אשר גולדברג
 מאמן מכבי תל אביב, שהשיגה הערב ניצחון ראשון 1:3 על בני יהודה, ניר לוין אמר לאחר המשחק: "התחלנו היום את הליגה. מבחינת יכולת, זה היה המשחק הכי טוב שלנו". 

"זה מגיע כקו התקדמות לאחר המשחק מול בית"ר למרות שהפסדנו, ולאחר הניצחון בגביע הטוטו, למרות שאף אחד לא ספר את הניצחון הזה", המשיך לוין.

המאמן לא שוכח להודות לקהל: "קיבלנו אנרגיות חזקות מהקהל שלנו, הרגשתי שזה משפיע על השחקנים והם עשו את העבודה". 

"בפן המנטלי, לא נשברנו, למרות שאיבדנו את היתרון, ידענו להגיע להזדמנויות נוספות ולנצח את המשחק. השחקנים נלחמו, הראו הרבה רצון". 

"חלק מהביקורות עליי ועל קבוצתי בהחלט היו נכונים, אבל לא כולן. ניסינו לתקן את מה שהיה טעון שיפור, וכל אנשי הצוות לקחו חלק בזה. אבל יש לזכור שאנחנו לא במצב טוב בטבלה, וזה רק ניצחון אחד ו-3 נקודות בלבד. אנחנו שמחים ומסתכלים קדימה", סיכם המאמן המנצח.

מאמן בני יהודה, ניצן שירזי, נשמע מאוכזב בסיום המשחק: "אני לא יודע למה אנחנו כ"כ נאיבים, למה אנחנו מקבלים יריבה כ"כ חסרת ניסיון ולא גומרים את המשחק כבר בהתחלה. והנה אנחנו שוב קבוצת תחתית לכל דבר".

מצטיין המשחק, יניב עזרן, נשמע מעודד: הניצחון הזה הגיע אחרי תקופה שבה הראינו התקדמות. אומנם הפסדנו בטדי אבל הצגנו כדורגל חיובי, ולאחר מכן ניצחנו את סכנין בגביע הטוטו. אני שמח שהשחקנים השתוללו על המגרש, והניצחון הזה מגיע לנו".

יו"ר מכבי ת"א, לוני הרציקוביץ': סוף סוף הפירות מתחילים להגיע, והלילה הזה מותר לנו לשמוח, אבל הדרך עוד ארוכה. אנחנו צריכים עכשיו שקט ולהמשיך בדרך הזו.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק