חזיזים ועשן באימון ביתר

למעלה ממאה אוהדים פרצו לאימון בית"ר ירושלים, זרקון חזיזים ורימוני עשם ודרשו ניצחון על חיפה. האימון כבר לא חודש. בואטנג שוחח עם שום והסביר את התנהגותו בבלומפילד

יום שישי 08 פברואר 2008
אשר גולדברג
אימון בית"ר ירושלים הופסק ע"י המאמן יצחק שום, אחרי שלמעלה ממאה אוהדים, רובם נערים וצעירים, פרצו לכר הדשא, זרקו רימוני עשן וזיקוקים, חיבקו את השחקנים, רקדו סביבם וגרמו להפסקת האימון. 

המסר שהועבۨ לשחקנים - מספיק עם היכולת של השבועות האחרונים, רוצים ניצחון והרחקת מכבי חיפה מאיום על תואר האליפות.

עד הערב, ימכרו כל הכרטיסים למשחק ביום ראשון בין בית"ר ירושלים למכבי חיפה. בבית"ר ירושלים שומעים את קולות הקרב העולים מקרית אליעזר, өם מאמינים שביכולתם לנצח בטדי ולפתוח את המאבק על תואר האליפות.

המאמן יצחק שום אינו מתרגש מכל ההמולה ומכין את שחקניו לעוד משחק ליגה, רגיל כביכול. 

שחקן בבית"ר: "שום צודק, כי לכל מי שיהיה על כר הדשא ברור כבר מתחילת השۑוע מה צפוי. איש אינו חושב על שום תוצאה אחרת מלבד ניצחון". 

"המטרה שלנו ברורה - לסלק ולהסיר את האיום של מכבי חיפה על תואר האליפות. הרוח הגבית מהקהל תכניס אותנו להתלהבות כבר משריקת הפתיחה".

דרק בואטנג הגנאי סרב Ӝהתייחס להדחת נבחרתו בשלב חצי הגמר של אליפות אפריקה ע"י קמרון. בואטנג שוחח עם יצחק שום בנושא ההתפרצות והעצבים שלו בבלומפילד, במשחק מול מכבי ת"א. הקשר הגנאי הסביר, כי המהלך בו בעט בחפצים שונים היה כתוצאה מכעס עצמי על יכולתו הבלתי משכנעת, ולא ۛתוצאה מכעס על כך שהוחלף.

שום מאמין, כי המגן יואב זיו יתאושש היום מהשפעת שתקפה אותו  ויפתח בהרכב ביום ראשון.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק