ביתר ניצחה במשחק העונז

האלופה המדינה לנוער, בית"ר ירושלים, גברה בחוץ על הדולקת אחריה, מכבי פתח תקוה, בתוצאה 0:2. אוג'טולה כבש לבית"ר במחצית הראשונה, אלמשעלי בשניה

שבת 09 פברואר 2008
אשר גולדברג

האלופה בית"ר ירושלים עשתה צעד משמעותי מאוד בדרך לאליפות שӠיה ברציפות כאשר ניצחה את מכבי פ"ת, השניה בטבלה ובעלת שאיפות אליפות משל עצמה. 

הבית"רים של גיא עזורי יצאו למשחק החוץ הקשה וניצחו 0:2 משערים של אוג'טולה ואלמשעלי ופתחו פער של 8 נקודות בראש הטבלה.

מכבי פ"ת היתה עӓיפה על בית"ר בחלקים רבים של המשחק אך לא השכילה לנצל את מצביה וסיכוייה לאליפות קטנו מאוד בעקבות ההפסד.

1,500 אוהדים הגיעו לראות את משחק העונה לנוער במגרש מכבי פתח תקווה, בינהם יו"ר ההתאחדות אבי לוזון ומאמן העל של נבחרות הנוער, זאב זלۦר.

הרכבים:

מכבי פ"ת
: תום גילברט; עודד גביש, תומר אלבז, מג'ד יונס, חגי גולדנברג; עומר פרנץ', יוני תורג'מן, פרדג' סואב, תמיר לוזון; טל בן חיים, מייקל גרינברג.

בית"ר ירושלים: Ӑוריאל הרוש; יונתן זאדה, טל בן כליפא, מתן בראשי, דימאקו פידליס; דן אייבינדר, עידן ורד, תמיר חשן, טל אלמשעלי; הנרי אוג'טולה, עדי סלוניקי.

שופט: איתן שמואלביץ'.

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

בדקה ה-25 הגביהה עידן ורד כדור קרן והנרי אוג'טולה קבע מקרוב 0:1 לבית"רים. 

מיד לאחר השער החלה מכבי פ"ת לתקוף ללא הירף את השער הבית"רי, כששחקני בית"ר מתקשים לשמור על טל בן חיים המצויין. תומר לוזון ניסה את כוחו ללא הצלחה וחגי גולדנברג בעט בדקה ה-38 למשקוף.

מחצית שניה

בית"ר ירושלים ערכה חילוף אחד בפתיחת המחצית השניה כאשר נתנאל גולדמן נכנס במקום תמיר חשן. מכבי פ"ת תוקפת במחצית השניה עם כיוון הרוח, בניגוד̠למחצית הראשונה.

בדקה ה-86 אחרי לחץ של מכבי פ"ת, התקפה מתפרצת של בית"ר בסיומה בעט עידן ורד למסגרת, אך שוער פ"ת עדף, ומתוך הערבוביה ברחבה בעט טל אלמשעלי פנימה, קבע 0:2 והגדיל מאוד את סיכוייה של בית"ר לשמור על התואר.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק