0

דור חדש במכבי תא

דור מלול הצעיר שנכנס בדקה ה-46 הוביל את הצהובים לניצחון 0:4 על בני יהודה ובריחה מהתחתית. ביסרה, מסודי וקמאנאן עם צמד כבשו. בני יהודה ואלי כהן בצרות

שבת 09 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

סוף סוף אחרי 19 מחזורים בליגת העל אפשר להגיד שאם לא יקרה משהו לא צפוי, מכבי ת"א נשארה בליגה.

הצהובים ניצחו 0:4 בקרב תחתית חשוב את בני יהודה הרבה בזכות יכולת מצויינת של דור מלול בן ה-18 שנכנס במחצית והחל בשלושה שערים מתוך הארבעה של קבוצתו. ניר לוין יכול להיות מעודד בעיקר מיכולתם של הזרים החדשים: מסודי, ביסרה ואסוס ומחזרתם של עומר פרץ ואבי יחיאל שהיו פצועים מתחילת העונה.

בצד השני, אצל בני יהודה הצרות רק הולכות וגדלות. אלי כהן, שקיווה לנקום באקסית שפיטרה אותו העונה כבר אחרי שני מחזורים, נאלץ לראות עוד תצוגה חלשה של חניכיו כשגם חזרתו של דלה איינוגבה מאליפות אפריקה והופעות הבכורה של מילאן מרטינוביץ' ועידן מליחי לא עזרו.

הזהובים נמצאים עמוק במקום האחרון וינסו לחפߩ את הנקודות במחזור הבא בקרית אליעזר מול מכבי חיפה.

מחצית ראשונה

בני יהודה פתחה את המשחק טוב יותר וניסתה ללחוץ על שערה של מכבי ת"א, אבל לא יצרה מצבים מסוכנים. בדקה ה-22 ספג עומר פרץ את הכרטיס הצהוב הראשון במשߗק אחרי עבירה מאחור על אלי ביטון.

בדקה ה-29 רודי חדד ניסה להכניע את איינוגבה מ-18 מטר, אבל השוער הניגרי קלט.

מחצית שנייה

ניר לוין החליט לעשות שינוי במחצית והכניס את מור מלול במקום עומר פרץ החלש. בדקה ۔-49 החילוף השתלם כשמלול סחט כדור קרן. רודי חדד הגביה מצד ימין וגו' ביסארה ניצל שמירה לקויה של מרטינוביץ' כדי לנגוח פנימה. 0:1 למכבי.

כעבור דקה, ברדון הגיע למצב מצויין מול יבריץ', אבל מ-10 מטרים בעט ליד הקורה. בדקה ה-53 מלול מסר כדור עומק לקמאנאן שלא הצליח לעבור את איינוגבה. כעבוד דקה, שוב מלול עם מסירה מצויינת שמאלה למסיקה שהעביר כדור רוחב ומסודי, שהיה בעמדת נבדל, דחק מקרוב פנימה. 0:2 למכבי.

המשחק המשיך להתנהל בקצב מצויין ובדקה ה-56 אברבנל השתלט עߜ כדור בתוך הרחבה ובעט, אבל יבריץ' הדף מצויין.

בדקה ה-69 מליחי עשה עבירה ללא כדור על אסוס, אבל איתן תבריזי ויתר לקשר ולא הוציא לו כרטיס צהוב שני. בדקה ה-76 משה מישאלוב בעט כדור חופשי מ-18 מטרים ואיינוגבה התעופף והדף לקרן.

בדקה ה-8ij נכנס לשחק אבי יחיאל, לראשונה מאז שנפצע בתחילת העונה. דקה בתוך תוספת הזמן קמאמאן נשאר לבדו מול איינוגבה וכבש את השלישי. 0:3. דקה אח"כ שוב מלול פרץ מצד ימין ומסר מצויין לקמאנאן שבעט טיל פנימה. 0:4 בסיום.

ȼstrong>בני יהודה: איינוגבה, אברבנל, חיימוביץ', מרטינוביץ', אבו-סיאם, קובצ'ביץ', לוקמן, מליחי (אלירן עטר 74), בלדוט (אלי ביטון 66), בארדון, משה ביטון.

מכבי ת"א: יבריץ', שפונגין, מישאלוב, ביסרה, מסיקה, אߡוס, ז'אן (יחיאל 83), חדד, מסוד (גזל 61)י, פרץ (מלול 46), קמאנאן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק