בלילי הצטיין - סיבאס הביסה

ליגה טורקית: חלוצה הישראלי של סיבאספור היה שותף מלא בניצחון הענק 0:4 מול קאסימפאסה. סיבאס זמנית במקום הראשון בטבלה. הפסד לקלינגר וא.א.ק. לארנקה. בלגית:שער שוויון לברדה

יום ראשון 04 נובמבר 2007
אשר גולדברג
 ערב מוצלח לכדורגלן הישראלי, פיני בלילי (שיחק 73 דקות) כאשר שותף בניצחון הענק של סיבאספור 0:4 מול קאסימפאסה. בעקבות הניצחון העפילה סיבאס למקום הראשון זמנית. 

סיבאספור ופיני בלילי ממשיך לעשות חיל בטורקיה. הערב סיבאספור כבשה את הפיסגה לאחר משחק ביתי מצויין. השער הראשון הגיע כבר בדקה הראשונה כאשר איידין כבש. בלילי המשיך להפציץ ולבשל כאשר בדקה ה-31 אלי קורקולוס כבש. 

כעבור שש דקות סיבאס כבשה את השלישי כאשר אילדיס השלים בפנדל. השער הרביעי והמקנח הגיע מרגלי אלי קורקולוס, שהשלים צמד אישי במשחק, לאחר בישול נהדר של פיני בלילי, שהחל את המהלך. 

בעקבות הניצחון העפילה סיבאספור למקום הראשון בטבלה עם 25 נקודות, סיבאספור תשאר במקום הראשון אם גאלאטסראיי תפסיד הערב מול גאזיינטספור בחוץ.

בלגית: שער של ברדה מנע הפסד לגנק

המשחק שנעל את המחזור ה-12 בליגה הבלגית הפגיש את אליניב ברדה וגנק מול לוקרן. ברדה תרם הערב את שער השוויון בדקה ה-84 ונמנע הפסד חוץ (1:1 בסיום). 

גנק לא ניצחה כבר שלושה משחקים רצופים, והייתה קרובה להפסד נוסף כאשר בדקה השנייה של המשחק כבש קארביץ' לזכות לוקרן. הצרות של גנק המשיכו כאשר בדקה ה-76 הורחק קורנלס וגנק נותרה בעשרה שחקנים. 

למרות זאת הרגע הגדול היה בדקה ה-84 כאשר החלוץ הישראלי, שוב מוכיח כי הקרדיט שקיבל משתלם. ברדה הצליח להשתחל ולכבוש. גנק מדורגת כעת במקום השביעי בטבלה עם 20 נקודות.

הפסד לקלינגר. 90 דקות למגרלשווילי

א.א.ק. לארנקה, קבוצתו הקפריסאית של ניר קלינגר הפסידה 1:0 לאפועל ניקוסיה בליגה המקומית. מגנה של ויטסה ארנהיים, חיים מגרלשווילי, שיחק 90 דקות בתיקו 0:0 של קבוצתו מול כרוניגן.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק