נלבנדיאן בדרך למאסטרס

לאחר הניצחון אתמול על רפאל נדאל בפאריס עלה דויד נלבנדיאן למקום התשיעי בעולם והוא עשוי להשתתף בטורניר המאסטרס. נדאל על ההפסד: הוא פשוט שיחק טוב ממני

יום שני 05 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
לאחר שרוז'ה  פדרר הרגיש את נחת זרועו של הארגנטינאי דויד נלבנדיאן בגמר טורניר המאסטרס בפאריס. אתמול, היה זה תורו של המחבט מספר 2 בעולם הספרדי רפאל נדאל. כשהפסיד בגמר טורניר המאסטרס בפאריס בשתי מערכות 6:4, 6:0.

הנתון הפיקנטי בעקבות ניצחונו של הארגנטיני, היא שיחזור הישגו של מארט סאפין מ-2004 שהיה לאחרון שזכה בשני טורנירי המאסטרס בפאריס ומדריד. אתמול, כאמור, שוחזר הישגו.

נדאל היה מאוכזב בסיום. ובמסיבת העיתונאים הודה כי יריבו היה טוב ממנו: "הוא שיחק טוב ממני. אתם צריכים לברך אותו על כך". ובאשר ליכולתו אמר, "לא הצגתי את הטניס הטוב שלי".

המנצח הגדול בגמר, דויד נלבנדיאן אמר אחרי הניצחון: "שיחקתי טוב לא רק היום אלא במשך כל התקופה האחרונה. אחרי ששברתי אותו הרגשתי שאני משחק טוב ממנו. הייתי יותר רגוע, השגתי נקודות מכל מקום וזה נתן לי ביטחון" . המנצח התייחס אף לקלות הניצחון ואמר:" אני לא יודע למה הניצחון הזה היה קל כל כך. בסך הכול אני מאוד מרוצה".  

ערב טורניר מאסטרס הגברים, נלבנדיאן מדורג תשיעי בעולם והוא הטניסאי הראשון שייכנס להתחרות במקרה שאחד משמינית המשתתפים בה ייעדר. כבר ישנה הערכה שאנדי רודיק יפרוש מהתחרות,  דבר שיאפשר לנלבנדיאן כרטיס לטורניר  המאסטרס הקרוב בשנחאי יחל בעוד כשבוע.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק