בהפועל ת''א שוחחו עם כהן

ראשי המועדון חוששים מצעד של אי אמון של האוהדים מול טוטנהאם שיוביל לכך שבלומפילד יהיה חצי ריק החלו לבדוק אופציות בשוק לקראת אפשרות של התפטרות של לוזון במקרה וקבוצתו תובס

יום שני 05 נובמבר 2007
אשר גולדברג

אלי כהן, מי שהחל את העונה הנוכחית במכבי ת"א אולי יסיים אותה דווקא באדום של הפועל.  כך נראה הלילה לאחר שראשי הפועל ת"א מסרו למאמן מסרים שלא להיענות לשום הצעת אימון חדשה לעת עתה.

 נראה כי בהפועל רואים בכהן כמאמן הבא של הקבוצה וכמועמד להיכנס לנעליו של גיא לוזון בזמן הקרוב או המעט יותר רחוק. המסרים החלו להגיע אל כהן מאחר וראשי הקבוצה חוששים כי במקרה של תבוסה מול טוטנהאם האנגלית ביום חמישי הקרוב יודיע גיא לוזון על התפטרותו.

מקורבים לראשי הקבוצה סיפרו כי בשיחה בין המאמן הנוכחי גיא לוזון למוני הראל ושחר בן - עמי נשאל לוזון אם הוא מאמין שיש מה להציל מהקבוצה הנוכחית ואם כן לאן היא יכולה להגיע? הדעה הרווחת בין ראשי המועדון כי גם ניצחון בדרבי הקרוב בצירוף מספר ניצחונות נקודתיים אין בהם בכדי להעפיל על העובדה שהקבוצה כשלה כישלון חרוץ עד כה העונה. 

התוצאות האחרונות של הקבוצה אמורות גם להשפיע מעט על הצד הכלכלי, כך חוששים במועדון בו מאמינים כי בלומפילד יהיה חצי ריק במשחק הביתי של הקבוצה מול טוטנהאם וזאת כצעד מחאה ואי אמון של האוהדים כנגד הקבוצה. 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק