מה אכפת לי מרבין?

חשבתם שאוהדי בית"ר כבר מצטערים על מה שעשו אתמול? תחשבו שוב. אוהד ביתר ירושלים, דני מרציאנו, לא מבין את ההתנפלות על חבריו שצעקו בוז לראש הממשלה.
אולמרט: "התנהגות מתועבת"

יום שני 05 נובמבר 2007
שלמה חסיד

ראש הממשלה, אהוד אולמרט, גינה הבוקר בפתח נאומו בוועידת המנהלים בתל אביב את שריקות הבוז של אוהדי בית"ר ירושלים במהלך טקס לזכרו של ראש הממשלה המנוח יצחק רבין. 

"זו התנהגות גסה ומתועבת", אמר אולמרט, "אני רוצה לומר באופן כעוס ביותר כי זו התנהגות לא של קומץ קטן, אלא של קבוצה גדולה, רועשת ומתלהמת. זה ידוע שאני אוהד של  קבוצת ביתר ירושלים  ואני מתעב את ההתנהגות של האנשים הגסים והאלימים האלו". 

בקרב אוהדי ביתר ירושלים חלוקות הדעות בנוגע לאירועים בקריית אליעזר: האוהד דני מרציאנו אמר ל telesport: "מה אכפת לי מרבין? מה רוצים מהאוהדים שלנו? לא אכפת לי אם רצחו אותו או לא. אני באתי לראות כדורגל, אז מה פתאום דוחפים לנו טקס זיכרון לפני המשחק. התקשורת סתם נטפלת אלינו".

האוהד דני ביטון סבור כי התקשורת עשתה עוול גדול לאוהדי הקבוצה הירושלמית. ביטון: "אנשים מדברים שטויות. לא שרקנו בוז לרבין. הקריאות היו כלפי ג'ובאני רוסו. שיפסיקו לבלבל את המוח".

בקרב האוהדים נשמעים גם קולות אחרים. האוהד גולן לוי:  "עשו את זה כמה ילדים מטומטמים. הם בכלל לא אוהדים שלנו. זו חבורת פרחחים שבאה לכדורגל לחפש אקשן. איך אפשר לשרוק בוז לרמטכל מלחמת ששת הימים, שר ביטחון וראש ממשלה נערץ? זה לא מתקבל על הדעת". 


האוהד אייל סדון: "זה יום שחור לאוהדי ביתר. מה שהיה זה מעשה מתואב שראוי לכל גינוי. זו בושה לצעוק בוז לרבין ולעודד את יגאל עמיר. אני מקווה שהם עשו זאת רק לשם הפרובוקציה והגורמים המתאימים יטפלו בהם". 


עורך דינו של יגאל עמיר, רוצח ראש הממשלה יצחק רבין, ארי שמאי,  אמר בתגובה לאירועי קריית אליעזר: "זכותם של אוהדי ביתר לשרוק בוז. זו מדינה דמוקראטית וכל אחד יכול להביע את דעתו".  
  

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק