הקהל תרם 15 נקודות

ליגת ווינר: מאמנה של הפועל חולון ידע לתת את הקרדיט לקהל של הפועל חולון, שללא ספק היה השחקן הנוסף הערב: אני מודה לו על הכל. בלינקו: לא הייתה לנו תשובה ברבע האחרון

יום שני 05 נובמבר 2007
שלמה חסיד

לאחר מותחן ורבע אחרון מצויין, הפועל חולון השיגה ניצחון 85:94 על עירוני רמת גן במסגרת המחזור השני בליגת ווינר.

מיקי דורסמן, שניהל היטב את המשחק הערב: "הקהל היום בהחלט תרם לפחות 15 נקודות. אנחנו מתחילים לתפקד על המשחק זה נראה אחרת. הקהל הזה מלווה אותנו לאורך כל הדרך, אפילו למשחקי אימון, אנחנו מודים לו על כך. "בקרוב יגיע עוד זר וזה יראה אחרת. תמיד כיף לנצח והראנו זאת הערב".

מאמנה המאוכזב של ר"ג, רובי בלינקו: "העומק של חולון הכריע אותנו ברבע האחרון. הם היו נחושים יותר, לנו לא הייתה תשובה לכך. מי שהיה טוב, היה גם עייף. נצטרך לקחת זאת לתשומת לבנו. אני גאה בבחורים שלי. אנחנו רק בתחילת הדרך, ואנחנו יכולים להיות הרבה יותר טובים".

פי ג'יי טאקר מצטיין בשורות חולון: "היה לנו מחצית ראשונה לא טובה, במחצית דיברנו ביחד, יצאנו טוב למחצית השנייה נלחמנו, שיחקנו חזק. זה היה משחק טוב מאוד, אווירה מחשמלת, האוהדים היו מטורפים, עזרו לנו מאוד הערב".

ניר כהן, שהצטיין בשורות רמת גן: "הרגשה של פיספוס, הובלנו והיינו קרובים, אבל בסוף לא הצלחנו לשמור על היתרון. חזרתי מקולג' בקיץ, סיימתי 4 שנים נפלאות, מרגיש נפלא לחזור הביתה, מרגיש בר מזל על ההזדמנות שנפלה בחלקי, מקווה להפיק את המיטב מכך.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק