גאידמק נגד ראש הממשלה

בדרך לרוסיה תקף ארקדי גאידמק את אהוד אולמרט וטען שהוא אינו אוהד אמיתי של בית"ר ירושלים ואין לו שום זכות להגיב או להתייחס אליה. בבית"ר גם תוקפים את מכבי חיפה את ההתאחדות לכדורגל

יום שני 05 נובמבר 2007
אשר גולדברג

פרשת ה'טקס' בקרית אליעזר והתגובות של אוהדי בית"ר ירושלים תופסים תאוצה ועולים מדרגה ככל שהזמן עובר. גורמים רבים קושרים עצמם לאירוע ומגנים את התנהגות אוהדי בית"ר ירושלים, חלקם היו בעבר אלו שהיו שותפים להפגנות ולאמירות קשות נגד ראש הממשלה מנוח.

ראש הממשלה הנוכחי, אהוד אולמרט מצא זמן להעלות בצורה אגרסיבית, בוטה וחסרת פשרות את הפרשה מקרית אליעזר ובמקום להרגיע הצטרף למקהלת העליהום על אוהדי בית"ר ירושלים על האלפיים שהיו בקרית אליעזר כשהתקפתו היא כללית ומרגיזה.

ארקדי גאידמק, שהמריא לרוסיה הערב, תקף בצורה בוטה וישירה את ראש הממשלה ובין השאר אמר, שאולמרט אינו אוהד בית"ר ירושלים אמיתי, שלא יהיה ויציג את עצמו כאחד כזה ומחוץ למחנה של בית"ר ירושלים ועשה נזקים גדולים למועדון בלי שיתרום מאומה.

גאידמק גם תקף את מארגני הטקס בקרית אליעזר והבהיר שאירוע כזה לא היה צריך להתקיים במגרש כדורגל באווירה מתוחה שכזו, וזה היה מהלך חסר טעם והגיון. גם בבית"ר ירושלים יצאו בהתקפה על יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון ועל גורמים אחרים, שלא חסכו במילים קשות, כנגד בית"ר ירושלים, זאת במטרה למנוע ממנה אליפות ולגרום לה נזקים ספורטייבים.

כל ראשי בית"ר כולל גאידמק עצמו גינו את התופעה, כשגאידמק הוסיף שמן למדורה כשהתייחס ליגאל עמיר ואמר: "הוא לא יודע איך צריך לנהוג, הוא לא שופט ובכל מקרה צריך לנהוג לפי חוקי השיפוט של מדינת ישראל".

בית"ר ירושלים תועמד ביום רביעי הקרוב בפני ועדת משמעת אבל גורמים וראשי חוגי אוהדים שונים הבטיחו מהלכים קשים ביותר כנגד ראשי ההתאחדות לכדורגל והעומד בראשה.

גורמים בהתאחדות לכדורגל מתכוונים לבקש שמשטרת ישראל תהיה עירנית ותפקח עין בתקופה הקרובה, בנושא ביטחונם של בכירים בהתאחדות לכדורגל בישראל.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק