י-ם מועמדת לזכות בתואר

מאמן אוסטנד הבלגית, שרון דרוקר, שזכה לפני 3 שנים בגביע יול"ב עם הפועל ירושלים מנבא הצלחה לחניכיו של דן שמיר במפעל היוצא הערב לדרך. ירושלים תשחק נגד שטרסבורג ואפיק ניסים. גליל תארח את גמודן האוסטרית

יום שלישי 06 נובמבר 2007
שלמה חסיד

הפועל ירושלים והפועל גליל עליון יפתחו הערב את משחקיהם במפעל היול"ב קאפ, הצפעל השני בחשיבותו באירופה.

לירושלים מצפה משחק ביתי מול שטרסבורג, קבוצתו של אפיק נסים ואילו גליל עליון תארח את  סוואנס גמונדן האוסטרית אותה מאמן בוב גונן.

בעוד לגליל אין הרבה סיכוי במפעל נראה שלהפועל ירושלים, צפויה עונה חמה במפעל היול"ב, כך לפחות מנבאים שניים מהגורמים היותר משמעותיים בזכייתה של הקבוצה בגביע היול"ב לפני כשלוש עונות.

מאמן הקבוצה באותו הישג מופלא היה שרון דרוקר, כיום מאמן באוסטנד, בלגיה. דרוקר אגב, אמור בעצמו להתחיל הערב את הופעותיו במפעל:  "ירושלים השנה היא קבוצה מצוינת", מפרגן המאמן ומסביר: "הצטרפותו של מרקוס סלוטר הופכת אותה למועמדת לזכייה במפעל. דן שמיר העמיד קבוצה מצויינת ובעזרת הקהל המדהים של י-ם  ביכולתם  לשחזר את ההישג ולהביא את הגביע לי-ם. אני מאחל להם לעשות את זה". כשנשאל האם הוא מתכוון לעקוב אחר החניכים של דן שמיר השיב: "בהחלט אעקוב אחרי המשחקים,  למרות שגם אני מתחיל הערב את הופעותי בגביע יול"ב".

אקס נוסף של הפועל ירושלים,  וויל סולומון, כיום כוכב פנברחצ'ה-אולקר הטורקית, שהיה מבין אותם  ברי המזל שהניפו את הגביע, התייחס אף הוא לפתיחת העונה האירופית: "ירושלים חשובה לי.  אני מאחל לה ולדן שמיר הצלחה במפעל. דן מאמן מצוין, מהעילית של היבשת. יהיה קשה לכל קבוצה במלחה, שם הם מועמדים לנצח כל קבוצה. אני מקווה שהזרים יתחברו והקבוצה תרוץ", סיכם.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק