היום ייקבע העונש של ביתר

היום בשעה 16:00 יתקיים במשרדי ההתאחדות לכדורגל הדיון בעיניינה של בית"ר ירושלים וקריאות הבוז של אוהדיה בדקת הדומייה לזיכרו של רבין. שחקן בקבוצה: "מנסים לשבור אותנו"

יום רביעי 07 נובמבר 2007
אסף שקד

 היום בשעה 16:00 יתקיים במשרדי ההתאחדות לכדורגל הדיון בנוגע לעונש אותו צפויה בית"ר ירושלים לספוג לאור שריקות הבוז של אוהדיה במשחק מול מכבי חיפה ביום ראשון האחרון. 

במהלך כל היום עמלו בבית"ר להכין את טיעוני ההגנה לאירוע, גורם בבית"ר אמר היום בנושא: "יום לא קל עומד לעבור עלינו , יש לחץ אדיר מכל הכיוונים להעניש אותנו בחומרה ואנחנו נצטרך לבוא מוכנים על מנת להגן על הקבוצה שלנו. יש הרגשה בשבוע האחרון שכולם מנסים לפגוע לנו בקבוצה ואנחנו מקווים שבהתאחדות יבינו שאין שום סיבה להעניש אותנו בחומרה ובהורדת נקודות במיוחד לא לאור העובדה שהאוהדים לא עברו על סעיף שנמצא בתקנון ההתאחדות".

גם שחקנים בקבוצה לא התביישו להסתיר את עמדתם. על השחקנים אומנם נאסר להתראיין, אבל אחד מהשחקנים הבכירים בקבוצה שאף משתייך לסגל הנבחרת אמר  ל-TELESPORT : "מנסים לשבור אותנו מכל הכיוונים, אבל אנחנו נשארים חזקים. ההחלטה של ההתאחדות להעניש אותנו לא נובעת מצדק אלא מרצון של כל מיני פוליטיקאים ואנשי התאחדות לבצע מהלך על מנת שכולם יגידו: הנה בית"ר נענשה, מגיע לה. האוהדים שלנו לא עברו על שום עבירה ולאט לאט אנשים מתחילים להבין ששריקות הבוז לא היו עבירה על תקנון או במניע גזעני". 

"אסור לנו להתראיין בתקשורת אז לא שומעים אותנו, אבל אנחנו רותחים מבפנים- זאת לא המלחמה שלנו, אבל אנחנו בכל זאת נענשים בחומרה על אי צדק. חבל שהתאחדות שבשבילה אנחנו משחקים בנבחרת מכל הלב והנשמה, עושה הכל על מנת לפגוע בקבוצה שלנו ללא שום הצדקה והגיון".

אוהדי הקבוצה שהותקפו מכל כיוון אפשרי ביומיים האחרונים, התארגנו באופן מרוכז ומתכוונים להגיע היום בצהריים למשרדי ההתאחדות ולהפגין כנגד ההחלטה להעניש את הקבוצה. למעלה מ-500 אוהדים צפויים להצטרף למאבק. 

אחד מהאוהדים המשפיעים של בית"ר ביציע אמר: "עבורנו האוהדים הכריזו עלינו מלחמה ואנחנו נגיע מחר על מנת להלחם למען הקבוצה שלנו. לא יתכן שבגלל מעשה כזה יחליטו להעניש אותנו בעונשי רדיוס והפחתת נקודות. גם אני הייתי בקריית אליעזר ולא שרקתי בוז, ואני חושב שאין שום סיבה שיענישו אותנו בעונש כזה חמור. עושים עלינו עליהם ורוצים להרוס לנו גם את העונה הזאת, אבל אנחנו לא נשב בשקט, נגיע  למשרדי ההתאחדות ולכל מקום שצריך להגיע על מנת להלחם למען הקבוצה שלנו".

אתמול בערב סיימה בית"ר ירושלים בתיקו 1-1 מול בני יהודה במשחק שנעל את שלב הבתים בגביע הטוטו. כבר לפני המשחק היה ידוע כי 2 הקבוצות הבטיחו את מקומם בשלב הבא ולמשחק לא היה חשיבות. שום נתן למספר שחקני מפתח מנוחה מהמשחק ביניהם מיכאל זנדברג, אבירם ברוכיאן, טברקטו קאלה, שמעון גרשון ואריק בנאדו כמו גם טוטו תמוז הפצוע. את השער לזכות בית"ר כבש ברק יצחקי כבר בדקה ה-22, אך בתוך תוספת הזמן של המשחק שרק השופט לבעיטת 11 מטרים לזכות בני יהודה לאחר נגיעת יד של תומר בן יוסף ברחבה, אלי אברבנל דייק וקבע את תוצאת המשחק 1-1.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק