עכשיו יש את בלילי על הראש

בטורקיה מתקשים להבין איך הקבוצה ספגה שמינייה. המאמן ארטורון סאלם בדרך הביתה. בשבת תפגוש בשיקטאש את בלילי וסיבאספור וראשי הקבוצה מאימים להופיע עם הנוער. בלילי: הם ינסו להחזיר את הכבוד על חשבוננו

יום רביעי 07 נובמבר 2007
אשר גולדברג
 אחרי שספגו שמינייה מליברפול יפגשו שחקני בשיקטאש בשבת ישראלי נוסף, פיני בלילי שיתייצב ממרומי המקום השני בליגה הטורקית עם סיבאספור למשחק מול הקבוצה הכי מושמצת בטורקיה.

באימון הבוקר של סיבאספור היה משחקה של בשיקטאש אתמול נושא השיחה  המרכזי. מתברר שראשי בשיקטאש מאיימים להתייצב בשבת למשחק עם קבוצת הנוער, כצעד מחאה נגד התאחדות הכדורגל הטורקית, זאת בעקבות משחקה של הקבוצה מול פנרבחצ'ה בו היו טעויות שיפוט קשות נגד בשיקטאש.

בטורקיה שיבחו היום את ליברפול  ובמספר עיתונים התנוססה תמונתו של יוסי בניון ולידה כותרות: "היום השחור בליברפול" או "למה, למה למה, בשיקטאש".

 הפרשנים הטורקים טוענים כי ההפסד עלול לרסק את בשיקטאש. על פי הערכות בטורקיה  באם בשיקטאש לא תנצח את סיבאספור יאבד המאמן ארטורון סאלם את משרתו. בטלביזיה הטורקית מוקרנים מאז אתמול השערים שספגה בשיקטאש. האכזבה בטורקיה היא קשה מאחר שבתחילת העשור הפכה טורקיה למיני מעצמה באירופה בזכות ההצלחות של גלטסראיי והנבחרת הטורקית שזכתה במקום השלישי בעולם בשנת 2002.

בלילי אמר הבוקר: "פתאום סיבאספור ואני נכנסים לתוך פרשת בשיקטאש. מדברים על משחק שבו תופיע היריבה עם הנוער. אגב, באחד בעיתונים כתבו שאפילו הנוער של בשיקטאש לא היו חוטפים שמיניה באנפילד. אבל עכשיו ברצינות,  אני מאמין שהבוגרים ישחקו מולנו והם בוודאי ינסו להחזיר את הכבוד על חשבוננו. אין ספק שאתמול זה היה משחק שהיה אחד הגדולים בשנים האחרונות באירופה ובטח שזה היה אחד המשחקים הגדולים של בניון בקריירה. בניון היה חד וממוקד. זה מוכיח שהוא בורג חשוב ביותר בליברפול, אחד שצריך להיות כל הזמן ובהמשכיות בהרכב הראשון".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק