עכשיו גם אסולין התנצל

חלוץ הפועל תל אביב ליאור אסולין התנצל על חלקו פרשת הקאזינו בבריסל וחזר לאימונים. גיא לוזון לקראת טוטנהאם: "אי אפשר לזלזל בקבוצה בסדר גודל כזה".

יום רביעי 07 נובמבר 2007
אשר גולדברג

פרשת הביקור הלילי של שחקני הפועל תל אביב בקאזינו בבלגיה הגיעה לסיומה: החלוץ ליאור אסולין, התנצל בפני המאמן גיא לוזון על חלקו בפרשה ושב לאימונים מלאים. כזכור, קודם לכן התנצלו בפני הקבוצה ראובן עובד, יגאל אנטבי ורמי דואני. בהפועל תל אביב אומרים כי מבחינתם הפרשה מחוסלת.  

הקבוצה  ערכה הצהריים מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מחר מול טוטנהאם במסגרת המחזור השני בגביע אופ"א.

המשחק מגיע לא בתיזמון הכי טוב מבחינת הפועל ת"א, שנאבקת על חייה בליגה וביום ראשון מחכה לה הדרבי הגדול.

גיא לוזון, מאמן האדומים החמיא ליריבה מחר ואמר: "אי אפשר לזלזל בקבוצה שמשחקים בה שחקנים מנבחרת אירלנד, בולגריה, חוף השנהב ואנגליה. לא כל יום מגיעה לפה קבוצה ברמה הזו. זה אתגר גדול מאוד עבורינו, אני שמח שהשחקנים הביאו אותנו למעמד הזה".

"קבוצה ברמה של טוטנהאם בטוח תהיה בצמרת בסופו של דבר, עם מאמן כמו ראמוס הם יגיעו רחוק העונה".

על היכולת החלשה של הפועל בליגה אמר לוזון: "אהבתי את הגישה של הקבוצה מול מכבי פ"ת ביום שבת, לצערי זה לא עזר לנו לנצח. במשחק מול טוטנהאם יחסרו לנו שחקנים משמעותיים וזה בעייתי אבל נצטרך לעשות רוטציה ולהיות חכמים".

לוזון נשאל האם להפועל יש מספיק זמן כדי להתאושש מהמשחק מול טוטנהאם לדרבי ביום ראשון ואמר: "אני חושב שברור לכולם כמה חשובה ההתאוששות, אני מצפה מהם להתנהג כמקצוענים וגם הם מצפים מעצמם, השחקנים ינוחו כמו שצריך אחרי המשחק ויביאו את עצמם מוכנים לדרבי".

לוזון התייחס למצבו של דני בונדר ואמר: "דני עבר פציעה לא קלה, התבשרנו שהוא יכול לחזור בקרוב לאימונים אבל ברור שהוא לא ישחק מול טוטנהאם ולא בדרבי".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק