מרגש אותי להיות פה

מאמן אפס פילזן, דיוויד בלאט, מתרגש לקראת המשחק מחר מול קבוצתו לשעבר. דרק שארפ: "שואפים לנצח את דיוויד ולשבת ולצחוק ביחד אחרי המשחק"

יום רביעי 07 נובמבר 2007
שלמה חסיד
מכבי ת"א קיימה הערב את מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המשחק מול אפס פילזן מחר (20:45, היכל נוקיה). מאמן האורחים, דיוויד בלאט, שהיה מסמר מסיבת העיתונאים אמר: "זה מרגש אותי להיות פה. אני מרגיש חלק ממשפחת מכבי ת"א. לא משנה מה תהיה התוצאה, אני בטוח שיהיה משחק טוב ומעניין ושהקהל יהנה. אני בטח ייזכר בנוסטלגיות מהעבר הגדול שלנו פה. אני שמח מאוד להיות פה וכבר מחכה למחר".

מאמן הצהובים, עודד קטש, אמר לקראת המפגש מול הטורקים: "אני מקווה שניתן הצגה משכנעת ושהקהל יהנה מאיתנו. הספקנו לעבוד באימונים על דגשים מהמשחקים הקודמים. יש לנו שחקנים מצויינים והמטרה היא גם לנצח וגם לעשות זאת בדרך שהקהל יהנה מאיתנו. לאוהדים האלו מגיע הכל".

הסנטר האורוגוואי, אסטבן באטיסטה, שצפוי לשחק מחר הרבה יותר עקב חסרונו של וויצ'יץ' הפצוע, אמר: "אנחנו נרצה לנצח בשביל ניקולה. אני בהחלט מתרגש ויודע כמה אחריות יש על הכתפיים שלי כשוויצ'יץ' איננו. אני מקווה להיות חלק מהניצחון של מכבי, להתאקלם כמה שיותר מהר בסגל ולתרום ככל שיידרש ממני. הולך להיות משחק טוב מול קבוצה מצויינת, אנחנו מגיעים מוכנים".

דרק שארפ: "דיוויד הוא מאמן אלוף. הוא חלק מהמשפחה של מכבי. אנחנו שואפים לנצח אותו ולהישאר חברים שלו. נשב ונצחק אחרי המשחק. מכבי השנה היא קבוצה מצויינת וכולם יודעים מה השאיפות שלנו. אני מקווה לנצח מחר בצורה משכנעת ולהמשיך הלאה בדרך".

עמרי כספי: "נכון שלא היינו כל-כך טובים בשני משחקי היורוליג הראשונים, אך במפעל הזה כל משחק הוא לגופו. בסה"כ אנחנו קבוצה חדשה ולא הכל הולך מיד, לפעמים יש עיכובים בדרך. אני מקווה ומאמין שעם הזמן אנחנו נשתפר ונציג יכולת טובה. המטרה לגבי מחר היא קודם כל לנצח. זה בהחלט משחק מיוחד מול דיוויד בלאט ואני מאמין שיהיה מעניין מאוד". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק