אתלטיקו, פיורנטינה ו... אברדין

גביע אופ"א חוזר: שלב שמינית הגמר בעיצומו והמפגש הראשון מתחיל. ההפתעה הגדולה מתחילה בסקוטלנד, כאשר אברדין המקומית תפגוש את ביירן מינכן הגדולה, גם תמיר כהן שם

יום רביעי 13 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
הפעם ביום חמישי, סוף השבוע מקנה לנו את החזרה של גביע אופ"א בשלב שמינית הגמר. מכבי חיפה אומנם לא נמצאת שם, אבל קבוצות גדולות אחרות כן.  

משחק מספר 66: בולטון - אתלטיקו מדריד 

הקבוצה של תמיר כהן הצליחה להעפיל לשלב 32 האחרונות בגביע אופ"א, מולה ניצבת אחת הקבוצות הטובות בפרד, שלא הפסידה כבר שלושה משחקים רצופים. 

למרות היכולת הלא גבוהה של בולטון באירופה, העונה הוונדרס לא הӤסידו באיצטדיון ריבוק, אבל מאידך גם לא ניצחה. במשחקי הבתים בולטון סיימה שני משחקי בית בתיקו מול בראגה מפורטוגל ואריס היוונית. 

מנגד ה'לוס קולקונרוס' ממדריד בתקופה מצויינת. כוכב הקבוצה החדש, דייגו פורלאן מפציץ כמעט בכל משחק, אבל קבוצתו לא יציבה בתקופה האחרונה. האדומים יכולים לנצח את ראסינג סנטנדר בקלות בחוץ ומנגד להפסיד מול אספניול בויסנטה קלדרון. הכל פתוח במשחק הראשון, אבל תיקו תהיה תוצאה ליגטמית. ההימור: X, היחס: 2.6

משחק מספר 58: אברדין - ביירן מינכן

עיר הנמל בצפון מזרח סקוטלנד לובשת חג, לקראת המפגש מול ביירן מינכן הגרמנית. הפעם האחרונה שאברדין הגיעה לשלבים מאוחרים בגביע אופ"א, הייתה לפני 5 שנים בערך, שגם אז קבוצה גרמנית העונה לשם הרטה ברלין, שלחה את הסקוטים הביתה. 

העונה אۑרדין עדיין חולמת לסיים במקומות, שמובילים לאירופה. בבית המארחת הפסידה 4 פעמים בלבד מול 6 ניצחונות ו-3 תוצאות תיקו בליגה. במסגרת האירופית, אברדין לא הפסידה בשלושת משחשקי הבית: הסטט' מראה את הניצחון האדיר (0:4) מול קופנהאגן. ההימור: X, היחס: 3.5
ȍ
משחק מספר 72: רוזנבורג - פיורנטינה

הקבוצה הנורווגית, הספיקה עוד לשחק העונה בליגת האלופות ועשתה אפילו צרות קשות מול צ'לסי של אברם גרנט, מאז כולם יודעים איפה הכחולים לבנים מצפון לונדון, ואיפה הנורווגים. 

בדרך כלל קבוצות שנושרות מליגת האלופות, לא אוהבות להתרכז במפעל השני בחשיבותו באירופה. הליגה הנורווגית כעת בפגרה, ותחזור רק בעוד כחודשיים. 

מנגד מגיעה קבוצה איטלקית מצויינת. ה'ויולה', שמושפעת בכוכבים כמו אדריאן מוטו הרומני, צריכה ואמורה לעבור את המשוכה הסקנדינבית. ההימור: 2, היחס: 1.85

בהצלחה גדולה למהמרים...

תגובות

טלספורט בפייסבוק