2

לעולם לא תהיה סולחה

לקראת הדרבי קובי מוסא משחߖר את התקרית עם אוהד הפועל יקיר אילוז: "באותו רגע לא הבנתי מה קורה. הייתי בבהלה. הכנסתי לו את הבעיטה, הורדתי אותו לרצפה. אם הוא רוצה לתבוע אותי שיתבע"

יום חמישי 14 פברואר 2008
שלמה חסיד

 קובי מוסא הפך בסיום העונה שעברה להיות מעין סמל של אוהדי מכבי תל אביב כשחבט באוהד הפועל, יקיר אילוז בדרבי האחרון בעונהĠהחולפת.

האמת שמאז מוסא לא בדיוק בלט במשחקי מכבי תל אביב וכושרו לא בדיוק מצדיק שחקן צמרת בליגת העל. אבל מוסא אופטימי ומאמין בעצמו.

לקראת הדרבי העניק לנו מוסא ראיון בו דיבר על המקרה, על חתונתו הקרובה ועל החיים בספסל של מכבי שבו הוא יושב גם בےלל פציעה טורדנית. 

מוסא מספר ש"כשאני אכנס יותר לכושר אחזור לשחק. אני מתאושש מפציעה של שבר ביד שקרתה לי בתחילת העונה. יום לפני פתיחת האימונים כשרצתי בפארק, נפלתי על היד, ומשם הכול התחיל להתגלגל לרעתי. הייתי שלושה חודשים מושבת, ועד עכߩיו אני בהתאוששות".

על יקיר אילוז הוא אומר: "האוהדים התלהבו מהמקרה הזה, אבל הסמל של האוהדים זה אבי נמני. מה שהיה היה. באותו רגע  לא הבנתי מה קורה. הייתי בבהלה. הכנסתי לו את הבעיטה, הורדתי אותו לרצפה, והמשכנו הלאה. אחרי שעה өעתיים התחילו טלפונים, הבנתי שהכול בסדר".

לחצו PLAY מתחת לתמונה וצפו בראיון.

היכנסו, צפו והגיבו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק