קולאטי לחוד, בלילי בחוץ

רוברטו קולואטי, חלוצה של מישנגלדבאך זומן לסגל של קשטן וישחק בשפיץ נגד הנבחרת הרוסית.פיני בלילי שדווקא מצטיין לאחרונה במדי קבוצתו סיבאספור, אישר שלא קיבל זימון.גם טועמה בספק

יום שישי 09 נובמבר 2007
אשר גולדברג
רוברטו קולאטי, שהחמיץ את משחקי הנבחרת הלאומית, מאז ההפסד לאנגליה "בוומבלי" , 3-0, אמור לחזור לחוד ההתקפה במשחק המסקרן במוצ"ש הבא נגד רוסיה, שיערך באצטדיון ר"ג, במסגרת מוקדמות אליפות אירופה .

החלוץ המצוין, שהחלים מהפציעה, חזר לאימונים מלאים ואת בשורת זימונו קיבל מהמאמן של הנבחרת, דרור קשטן בשיחת הטלפון, שהייתה להם באמצע השבוע.בינתיים, נשאר פיני בלילי בטורקיה, וזאת למרות היכולות הטובה, שהוא מפגין בליגה המקומית.

נכון לרגע זה, בלילי לא בתוכניות לשני המשחקים הנועלים את הקמפיין הנוכחי, מול רוסיה ומקדוניה.כזכור בלילי ננזף ע"י עוזר מאמן הנבחרת, משה סיני בסוף משחק הידידות מול בלארוס, וככל הנראה זאת הסיבה שלא זומן. החלוץ אישר כי לא קיבל זימון כנהוג בנבחרת , לפחות שבוע מפתיחת מחנה האימונים.

חוץ מזימונו של קולואטי, גם בניון , אוואט ובן- חיים זומנו, למשחק מול הרוסים.שני "הבלגים" שלנו, סלים טועמה ואליניב ברדה , יקבלו הודעה רק במוצ"ש בתום מחזור הליגה.חשיבתו של המשחק היא משמעותית יותר לנבחרת של הידיניק, שרוצה להעפיל ליורו ולהדיח את האנגלים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק