שערים נעולים

משחקי יום שישי בליגה הלאומית הניבו שעמום אחד גדול, עם שער אחד בשלושה משחקים. הדרבי של ר"ג הסתיים בחלוקת נקודות, כך גם רמה"ש מול אחי נצרת ורק הפועל חיפה כבשה בניצחון על הפועל ב"ש

יום שישי 09 נובמבר 2007
אבי יופה

על פניו מחזור משחקי סוף השבוע בליגה הלאומית  נראה מעניין עם הדרבי של רמת גן, מפגש בין שתי קבוצות בעלות עבר ועתיד לא ברור כמו הפועל באר שבע והפועל חיפה וההתמודדות בין עירוני רמת השרון למכבי אחי נצרת. בפועל, הרבה עניין לא היה במשחקים האלה. 

הפועל חיפה - הפועל באר שבע  0:1

הקבוצה של מרקו בלבול הגיעה למשחק אחרי שלושה משחקים ללא הפסד בליגה ועם ההגנה הטובה ערב המחזור התשיעי בלאומית, אבל מתברר שגם באר שבע לא יכולה לשמור על רצף יותר מדי מוצלח. יוסי ג'נאח כבר את שער הניצחון לחיפה בדקה ה- 18. 

עירוני רמת השרון - מכבי אחי נצרת  0:0

כ- 100 צופים הגיעו היום אחר הצהריים לצפות במשחק, שעל הנייר היה אמור לספק יותר מתוצאת תיקו נטולת שערים. אחי נצרת נשארה אחרי המשחק במקום השני בטבלה והוכיחה שהמחשבות על עליית ליגה עדיין נמצאות על סדר היום של הקבוצה. 

הפועל רמת גן - הכח עמידר רמת גן  0:0

הדרבי של רמת גן במכתש הפגיש את הפועל מהתחתית, שבאה כסוג של אנדרדוג במטרה להוציא נקודות מהכח. בסוף היא הרסה בצורה מסוימת ליריבתה העירונית, שאיבדה שתי נקודות חשובות בקרב על צמרת הליגה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק