שפיגל לאוהדים: גלו איפוק

מירוסביץ זומן לנבחרת צ'ילה ; המנהל הטכני של בית"ר י-ם, גיורא שפיגל, יצא בבקשה לאוהדים לגלות ריסון במשחק הקרוב מול קריית שמונה.

יום שישי 09 נובמבר 2007
אסף שקד

קשר בית"ר ירושלים מילובאן מירוסביץ', זומן במפתיע לסגל נבחרת צ'ילה למשחקים מול אורגוואי ביום שבת הבא ופרגוואי ביום רביעי ה-20 לחודש. השחקן, שלא מרבה לקבל דקות משחק בבית"ר, היה אמור לקבל זימון כבר בתחילת העונה, אך לאור העובדה שכמעט ולא שיחק, החליט המאמן הארגנטינאי של צ'ילה שלא לזמנו לסגל.

היום הגיעה התפנית המפתיעה, כשהמאמן מרסלו ביאלסה, צלצל בשעות הערב לקשר הבית"רי ובישר לו כי הוא נכלל בסגל למשחקים הקרובים, בצוותא עם חברו הטוב, כריסטיאן אלברז. השניים ימריאו כבר ביום ראשון הקרוב לצ'ילה ועבור מירוסביץ' תהיה זאת חזרה לסגל הנבחרת לאחר שנתיים וחצי בהן היה מחוץ לנבחרת.

בתוך כך ערכה הבוקר בית"ר ירושלים אימון מסכם לקראת המשחק מחר מול הפועל קריית שמונה, כשברקע עדיין נשמעים קולות זועמים של שחקנים ואוהדים על החלטת בית המשפט להעניש את בית"ר בשני משחקי בית ללא קהל. 

המאמן יצחק שום, יבצע ככל הנראה שינוי אחד בהרכב כשלצידם של עידן טל, מיכאל זנדרג ודרק בואטנג יתחרו על המקום הפנוי בקישור אבירם ברוכיאן, גל אלברמן ומילובאן מירוסביץ', שגילה יכולת טובה בדקות בהן שיחק מול מכבי חיפה. 

החלוץ טוטו תמוז חזר להתאמן באופן מלא וצפוי להיכלל בסגל, כשבחוד ימשיך שום לפתוח עם הצמד הקבוע רומולו וברק יצחקי.

לאור האירועים בשבוע האחרון ולאור העובדה שמחר תארח הקבוצה את קריית שמונה בה משחק עבאס סואן, החליטו בבית"ר לצאת בבקשה לאוהדי הקבוצה לגלות איפוק ולתמוך בקבוצה. המנהל הטכני, גיורא שפיגל, שלח מסר לאוהדים בו כתב: "כולנו עברנו שבוע קשה, אבל מחר הקבוצה משחקת מול עירוני קריית שמונה ואנו צריכים אתכם האוהדים, שתבואו בהמוניכם לתמוך בקבוצה ולהראות שלבית"ר ירושלים יש את קהל האוהדים הטוב בארץ. בואו לעודד את הקבוצה, לדחוף אותה קדימה ולא להתעסק בשום דבר אחר". 

יו"ר בית"ר ירושלים, אלי ארזי,
הגיע לפני האימון ושוחח עם השחקנים. "ברור לכולכם שאנו מגנים בתוקף את מה שקרה, אבל לא הסכמנו לעונש מכיוון שהמועדון נלחם בשביל הרוב השפוי ובשביל הקהל הרב והטוב שיש לנו, שבסה"כ רוצה לבוא ולראות אתכם משחקים כדורגל", הבהיר ארזי את המצב.
 
הרכב משוער: טברטקו קאלה, יואב זיו, כריסטיאן אלברז, אריק בנאדו, שמעון גרשון, דרק בואטנג, עידן טל, מיכאל זנדברג, אבירם ברוכיאן (גל אלברמן, מילובאן מירוסביץ'), אנטונלי רומולו, ברק יצחקי 

 

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק