0

מסתמן: אלימלך במקום לנדאו

בעקבות שרשרת הכישלונות של הפועל באר שבע הבעלים של הקבוצה, אלונה ברקת צפויה לחולל מהפכה, ולהחליף את גילי לנדאו ולמנות במקומו את עוזרו, סתיו אלימלך. בכיר בקבוצה:""בנגב לא מבינים אידיש"

יום שישי 15 פברואר 2008
אשר גולדברג
הפועל באר שבע ספגה היום (שישי), את הפסדה השלישי ברציפות, לאחר שהפסידה להפועל חיפה של רוני דורה 1:0. בעקבות ההפסדים ەהמצב השברירי של הקבוצה, שמתחילה להסתכל על התחתית במקום על הצמרת, צפויה בעלת הקבוצה אלונה ברקת למנות את סתיו אלימלך כמאמן לאחר שזה אימן כבר במשחק אחד העונה ואף ניצח את הכח עמידר.

לאורך כל השבוע האחרון, לאחר שהקבוצה מהנגב הפסידה במכתש̠להפועל ר"ג 0:1, רמזה ברקת על שינוי מקצועי במידה והקבוצה לא תצליח לנצח את חיפה ותצא מהמשבר אליו נקלעה.
בעקבות היכולת החלשה במשחק מול הפועל חיפה, השינוי שהאוהדים מייחלים קרוב מתמיד.

במועדון מתכוונים לשחרר את המאמן הנוכחי  גיל לנߓאו ולמנות במקומו את עוזר המאמן העכשווי, סתיו אלימלך שנחשב לסמל בבירת הנגב ואחד האנשים שמכירים מצוין את המערכת שנקראת הפועל ב"ש.

הקולות הנשמעים בקרב המועדון מצביעים על לנדאו כאשם העיקרי למצב הקבוצה. גורם בכיר בקבוצה סיפר: "בנגב לא מבינים אידיש, כמו גם את הבדיחות הטפלות של המאמן שכבר אינן מצחיקות.

"למרות שהפועל ב"ש קרובה לליגה הארצית היא חייבת שינוי בעמדת המאמן, כי שני ניצחונות רצופים יחזירו אותנו אל החלק העליון של הטבלה ולמאבקי העלייה".

נרߐה כי ברקת מחפשת את הזמן המתאים והנוח מצידה, בכדי לבצע את המהלך לשחרורו של לנדאו. כזכור, האחרון החליף את מרקו בלבול באמצע העונה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק