שמו על יבואה

שני שערים של החלוץ המצוין של כפר סבא, סמואל יבואה, הכריעו את דרבי השרון לזכות הקבוצה של אלי אוחנה, שכבר פיגרה 0:2. בסיום 3:2 להפועל כפר סבא

שבת 10 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
ראובן עטר הצהיר השבוע בראיונות בכלי התקשורת, שלנתניה מצפה משחק פיזי ולא קל מול כפ"ס. גם החלוץ של נתניה, ג'ורג' בה, יצא בהצהרות שאולי הקבוצה בה הוא משחק תוכל לגנוב את האליפות מבית"ר. ומה אמרו בקבוצה מכפר סבא? קיוו להשיג תוצאה טובה ולעצור את שרשרת המשחקים האחרונים ללא ניצחון. בסוף הבקשות נענו והניצחון הגיע.  

מחצית ראשונה:

בדקה ה- 11 בה החליף מסירות עם אוקוצ'ה, שבעט כדור חזק מעשרים מטרים שחלף ליד העמוד, אוקוצ'ה התאכזב, אבל קיבל את הפיצוי דקה אחר כך. תמיר כהן מסר לבה ורץ לקבל את הכדור חזרה בתוך הרחבה. בה החזיר מסירה לכהן, שבנחישות רבה חדר פנימה והעביר כדור רוחב לאוקוצ'ה, שהיה פנוי כחמישה מטרים מול השער החשוף ולא היה צריך לעשות הרבה פרט לגלגל את הכדור פנימה. 0:1 לנתניה. 

דקה 14, שוב בה ואוקוצ'ה עושים מה שהם רוצים עם הגנת כפ"ס. בה חדר לרחבה עם המון כוח אחרי דאבל פס עם אוקוצ'ה ומול לויטה החמיץ הזדמנות גדולה כשבעט לשמיים. 

דקה 16, שוב המשולש כהן-בה-אוקוצ'ה. בה, שמעורב בכל מהלך התקפי של הקבוצה, העביר כדור מהיר לכהן, שהמשיך בנגיעה לאוקוצ'ה. החלוץ נשאר פנוי מול לויטה, שמשחק ללא הגנה, וכבש את השני בקלילות. 0:2 לנתניה. 

דקה 27, כמעט נכבש השער השלישי של נתניה. לויטה בעט בעיטת שוער חלשה, שהגיעה לרגלי בה, מרחק 40 מטרים אלכסונית מהשער. בה לא חשב פעמיים ובעט כדור חלש, שכמעט והפתיע את לויטה שהיה מחוץ לשערו. 

דקה 32, כפ"ס חוזרת למשחק. ישראלביץ' העביר כדור רוחב מימין לתוך הרחבה של נתניה. יבואה קיבל את הכדור, לא התקשה להתגבר על ההגנה של נתניה ומול שטראובר בעט מקרוב פנימה. 1:2 לנתניה. 

דקה 37 והמשחק נפתח מחדש. אביחי ידין קיבל כדור, מרחק של כ- 30 מטרים משערה של נתניה. ידין התקדם מעט ובעט כדור חזק ומדויק לפינה השמאלית התחתונה של שטראובר, שחלם מעט. 2:2. 

מחצית שניה:

נתניה פתחה בסערה את המחצית השניה, כמו את הראשונה. בדקה ה- 50 חילופי מסירות בין אוקוצ'ה לבה השאירה את האחרון מול השוער, מחכה לכדור הרוחב. שני שחקני הגנה של כפר סבא גלשו לכדור, כל אחד מכיוון אחר, והוציאו את הכדור מרגלי החלוץ, ספק כדור עונשין ספק חילוץ נקי.  

דקה 60, כמעט שער שלישי לנתניה. אוקוצ'ה חדר בקלילות לרחבה, עבר בלם של כפר סבא ומול לויטה, מרחק שבעה מטרים, בעט לחוץ. 

דקה 66, יחיאל צגאי החליף את ג'ורג' בה בנתניה. 

דקה 71, התקפה טובה של כפר סבא הסתיימה בבעיטה של ידין שחלפה ליד העמוד, אחרי חילופי מסירות יפים בין יבואה ללוז. 

דקה 76 קובי מויאל נכנס בכפר סבא במקום בן לוז. 

דקה 81, מהפך בנתניה. קובי מויאל חילץ כדור מהגנת נתניה ומסר ימינה לישראלביץ'. האחרון הגביה כדור מדוד לתוך הרחבה, היישר לרגל של יבואה, שבעט מהאוויר לפינה הימנית העליונה של שטראובר, שלא יכול היה לעשות דבר. 3:2 לכפר סבא

דקה 84, אלמוג כהן החליף את בונדיאה בנתניה. 

דקה 87, חן עזרא החליף את תמיר כהן. 

דקה 88, אבי אבינו החליף בכפר סבא את אבי כנפו. 

דקה 94, עופר טלקר החליף את סמואל יבואה. 

מאמן כפר סבא, אלי אוחנה, הגיב בסיום: "זה ניצחון ענק. לפגר 2:0 אחרי עשרים דקות, להראות נורא, לחזור למשחק באותה מחצית ולנצח בסוף את המשחק זה פשוט כל הכבוד לחבר'ה. זה מראה שיש לנו אופי ושיש לנו קבוצה טובה. היינו במין בלק אאוט בעשרים הדקות הראשונות, שום דבר לא תפקד, אבל הגדולה של קבוצה זה לחזור מפיגור".  

ההרכבים:

נתניה: לירן שטראובר, קלמי סבן, לואיס מרין, אבי סטרול, דדי בן דיין, תמיר כהן, מריוס בונדאה, סבסטיאן רוזנטל, דלה ימפולסקי, ג'ורג' בה, אובודו אוקצ'ה. 

כפ"ס: אוהד לויטה, אורי אוזן, לירון זרקו, דאגלס דה סילבה, לירה, אביחי ידין, גיירמו ישראלביץ', אבו בקרי יעוזה, בן לוז, סמואל יבואה, אבי כנפו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק