המרוויחה הגדולה- ליון

מחזור המשחקים בצרפת היה דל בהפתעות, אבל סיפק כותרת אחת- נאנסי איבדה נקודות. במידה שהמובילה ליון תנצח מחר, הפער בצמרת יעלה לשבע נקודות

שבת 10 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
המחזור ה- 14 בליגה הצרפתית לא הניב הפתעות מיוחדות. לה מאן ניצחה ונשארה בצמרת, מונאקו לאט לאט מתאוששת ופאריז סיינט ז'רמן לא מתחברת.

לה מאן - סנט אטיין  2:3

משחק צמרת בליגה הצרפתית, שהפגיש את לה מאן, מקום חמישי ערב המחזור שקיוותה לצמצם פערים מצמרת הליגה לסנט אטיין, שהפסידה פעם אחת בארבעת המשחקים האחרונים.
דה מלו העלה את לה מאן ליתרון ראשון בדקה ה- 20, בכדור עונשין מאחד עשר מטרים. דקה אחר כך השווה ואראלוט את התוצאה. עשרים דקות אחר כך והפעם נשרק כדור עונשין מאחד עשר מטרים לסנט אטיין. גיגליאוטי כבש את השני, רק כדי לראות את קופי משווה אחרי שתי דקות ל 2:2. בדקה ה- 70 היה זה מלו, שוב בכדור עונשין מאחד עשר מטרים, שקבע את תוצאת המשחק.
 
ליל - ניס  1:1

ניס דורגה ערב המחזור במקום השביעי וניצחה רק פעם אחת בארבעת המשחקים האחרונים, כושר שלא יספיק לה כדי להתברג בצמרת הגבוהה של הליגה. המארחת ליל, מקובעת במרכז הטבלה וניצחה רק פעם בשלושת המשחקים האחרונים, מה שלא מנע ממנה לעלות ליתרון משער פאוברגה בדקה ה- 18. פלאסטן השווה בשער עצמי בדקה ה- 41 לזכות ניס.

מונאקו - שטרסבורג  0:3

מונאקו, עם ניצחון אחד בלבד בחמשת המשחקים האחרונים, לא מצליחה לשחזר את ימי הזוהר שלה בליגה וגם העונה הנוכחית נראית כאחת שהלכה לאיבוד. שטרסבורג, שדורגה ערב המחזור במקום השישי בליגה, הפסידה פעם אחת בשלושת המשחקים האחרונים ובמשחקי החוץ הפסידה פעמיים מתוך שישה משחקים. בדקה ה- 43 הייתה זו מונאקו, שעלתה ליתרון ראשון משער של גאקפה. ננה הכפיל את התוצאה בדקה ה- 61 וסגר את המשחק עם שער נוסף בדקה ה- 89.

פאריז סיינט ז'רמן - נאנסי  0:0

קבוצה נוספת שלא מצליחה לשחזר את ימיה כקדם, היא פאריז סיינט ד'רמן. הקבוצה מעיר הבירה אמנם ניצחה בשני המשחקים האחרונים שלה, אבל היא דורגה ערב המחזור רק במקום ה- 14 בטבלה. לבסוף המשחק הסתיים בשיוויון 0:0 והפריזאים לא מצליחים להתרומם.

במשחקים נוספים: ואלנסיין - קאן  0:3 (סבו 17, 41 סאבידן 59), סושו - אוקזר  1:1  (לאוקזר קאלנברג בכדור עונשין מאחד עשר מטרים 7, לסושו פיטאו 89), מץ - לאנס  2:1 (ללאנס מונטרוביו 56, קהיטר 86, למץ אגוארה 68).

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק