סכנין הביסה את אשדוד

העולה החדשה בתצוגה אדירה נוספת הביסה את אלון חזן ומ.ס. אשדוד בתצוגה ענקית של מאור בוזגלו. חמד גנאים {26} איליה יבוריאן {44} ולקינוח מאור בוזגלו {82} קבעו 0:3 גדול לסכנין.

שבת 10 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT

בני סכנין ומאור בוזגלו אירחו הערב את מ.ס. אשדוד למשחק אדיר, אך רק מצד קבוצה אחת. מהפתיחה היה ברור כי העולה החדשה טובה יותר מאשדוד האומללה, וחמד גנאים{26} העלה את סכנין ליתרון. על סף המחצית הראשונה מאור בוזגלו בבישול מצוין השאיר לאיליה יבוריאן שכבש {44}. עד הסיום מאסטרו בוז'י ג'וניור כבש את השלישי {82} בבעיטה גאונית וקבע את תוצאת הסיום. 

בזכות הניצחון הערב סכנין עלתה עד למקום השני בעקבות הפסדה של סגנית האלופה מכבי נתניה, ובשבוע הבא תארח את מכבי פ"ת המדורגת רביעית למפגש קריטי. אשדוד המסכנה ירדה למקום ה-9 ותתארח בשבוע הבא אצל הפועל כפ"ס בתקווה להתאושש מרצף ההפסדים.

מחצית ראשונה: זאת עולה חדשה? 

המחצית הראשונה נפתחה ללא מצבים מסוכנים מצד שתי הקבוצות, וחאלד חליילה שנפצע בשבוע שעבר עלה ב-11 הפותחים של אלישע לוי ביחד עם מאור בוזגלו ואיליה יבוריאן.

10 דקות מהפתיחה ודווקא אשדוד מגיעה למצב ראשון. אלן מסודי השתלט באומנות על הכדור, ובעט מהאוויר אך למזלו של מאיר כהן הכדור פגע באחד משחקני סכנין, ויצא החוצה.

לאחר דקות ארוכות בלי בעיטות לעבר השער, הייתה זאת סכנין שהתעוררה ראשונה. חאלד חליילה התמקם טוב ובעט חזק, אך כדור לא מדויק השאיר את התוצאה מאופסת.

בדקה ה-23 מאור בוזגלו כמעט ומעלה את המארחת ליתרון. בוז'י ג'וניור בעט חזק על סף הרחבה, אך הכדור חלף ליד המסגרת והחוצה. 


לא עברו שתי דקות ובוזגלו מחמיץ שוב. כדור נהדר לרחבת הרצליה הגיע לראשו של בוזגלו שנגח טוב, אבל לא מצא את השער.

סכנין העונה לא מחמיצה יותר מדי, ובדקה ה-26 העונש הגיע. חילופי מסירות גאוניות בין מאור בוזגלו לחאמד גנאים, השאירה את האחרון במצב מצוין והקשר הצעיר לא איכזב. 0:1 לסכנין

בדקה ה-42 מאור בוזגלו מצא את יאיא פטי בכדור מצוין, אך האחרון בעט חלש והחטיא ברשלנות

מאור בוזגלו, כבר אמרנו?. אשדוד כנראה מרוצה מהפיגור המינימאלי ניסתה להשוות, ומאור בוזגלו הפנטסטי שתי דקות אחר כך בבישול שני במשחק מצא את איליה יבוריאן, והחלוץ הפנטסטי כבש את השני לזכות סכנין. 0:2 לסכנין

מייד לאחר שערו של איליה יבוריאן נשמעה שריקת הסיום שסיימה חצי מהסיוט בשביל מ.ס. אשדוד. 0:2 לסכנין במחצית

מחצית שנייה: ילד פלא  

המחצית השנייה נפתחה באיום אשדודי. 5 דקות מהפתיחה פטריק סופו הרכש ממכבי פ"ת בעט מצוין אך לא הצליח להכניע את מאיר כהן. 

בדקה ה-53 בוז'י ג'וניור היה קרוב להוסיף לרזומה גם שער. יבוריאן רצה לגמול לקשר הצעיר על הבישול ומצא אותו בכדור מצוין, בוזגלו בעט חזק למסגרת אך אג'יי הצליח למנוע תבוסה. 

2 דקות עברו והשילוב יבוריאן את בוזגלו פועל שוב. איליה יבוריאן השאיר כדור מצוין לשחקן הטוב ביותר במגרש, מאור בוזגלו שבעט טוב אך הכדור יצא החוצה.

איזה שחקן גודל בסכנין העונה. בדקה ה-82 מאור בוזגלו בהופעה מצוינת עם שני בישולים, עבר בקלילות את הגנת אשדוד ובעט כדור אדיר לקורה ופנימה. 0:3 לסכנין

עד הסיום סכנין החליטה לרחם במעט על אשדוד, והסתפקה בשלישייה מכובדת. 0:3 לסכנין בסיום

בני סכנין: מאיר כהן, בסאם גנאים {גבע בראקי 88'}, ליאונרד קרופניק, יאיא פטי, עבד רבאח, לוקאש סורמה, חיים בנון, חאמד גנאים, חאלד חליילה {לירון וילנר 82'}, מאור בוזגלו, איליה יבוריאן.

אשדוד
: סמי אג'יי, מיקי עטיה {שי הולצמן 53'}, יישה ודראן, אייל אלמושנינו, אדיר טובול, ז'אן ז'אק גוסו גוסו, יוסי אופיר {קובי דג'אני 46'}, אלן מסודי, עידן שריקי, ניר נחום, פטריק סופו {תומר טייר 68'}.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק