כל הכבוד לאוהדי ביתר

עבאס סואן לאחר התיקו המאופס של קבוצתו מול בית"ר: "כמעט ולא היו היום קריאות גנאי כלפיי". יצחק שום: "הפגרה זה הדבר הכי טוב כעת"

שבת 10 נובמבר 2007
אסף שקד

בית"ר ירושלים וקרית שמונה נפרדו היום בתיקו 0:0 במסגרת המחזור ה-9 בליגת העל.

מאמן בית"ר ירושלים, יצחק שום אמר בסיום: "זה כבר שבוע שני ללא ניצחון והפגרה זה הדבר הכי טוב כעת עבורנו. אנחנו לא בכושר שמתאים לבית"ר וננסה לתקן זאת בפגרה, כדי שכבר נגד נתניה ניראה יותר טוב". 

שום סירב להסביר מה לדעתו לא עובד בקבוצה: "מה שלא בסדר אני אעביר באסיפות קבוצה ובתרגולים שנעשה בשבועיים האחרונים, אנחנו צריכים להיראות יותר טוב. אני מאוכזב כמו שכל השחקנים שלנו".

לגבי פרשת שורקי הבוז כלפי רוה"מ יצחק רבין ז"ל במשחקה האחרון של הקבוצה, אמר המאמן: "זה לא היה שבוע קל, אבל לא נביא את זה כתירוץ. בכל מקרה, אני לא מאחל לאף אחד להרגיש כמו שהרגשנו בשבוע הזה".

מאמן קרית שמונה, רן בן שמעון: "תיקו בטדי זה בהחלט הישג יפה, ואני מרוצה. צריך שילוב של לב גדול וראש כדי לנצח פה. במחצית השניה שיחקנו מאוד חכם. כל השבוע דיברנו על ניצחון. לא ספרו אותנו לפני המשחק ואנחנו לא אוהבים את זה. אם היינו קצת יותר חדים, היינו יכולים לנצח את המשחק".

"אני חושב שבית"ר שיחקה טוב היום יותר מבשבועות האחרונים. בית"ר קבוצה איכותית, וראיתי על השחקנים שלי שקשה להם".

עבאס סואן החל דבריו בהקשר לקהל: "אני רוצה לומר כל הכבוד לקהל של בית"ר שהיה בסדר גמור היום. כמעט ולא היו היום קריאות גנאי שלא קשורות לכדורגל כלפיי, וזה מעודד".

לגבי המשחק אמר: "הרגשת פספוס אני לא מרגיש, כי מי שמצליחה להוציא תיקו בטדי היא קבוצה גדולה. אנחנו מרוצים מאוד מהנקודה שלקחנו פה. מגיעה מילה טובה לצוות שלנו ולמאמן שהכין אותנו טוב למשחק הזה".
 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק