אכזבה בחיפה מרנאטו

אכזבה גדולה במכבי חיפה מהזר הברזילאי, אופטימיות מהדרום אפריקאי. לפני משחק העונה בשלישי בטדי, במכבי חיפה יש מחלוקות ואכזבߕת פנימיות. חרזי יפרוש בסיום העונה

יום ראשון 17 פברואר 2008
אשר גולדברג

מכבי חיפה פותחת מהיום את ההכנות למשחק העונה שלה, ביום שלישי בטדי נגד בית"ר ירושלים. נראה כי "רוחות רעות" מנשבות שוב במועדון, אחרי שהיה נדמה כי השקט המקצועי והחברתי חזר.

שחקן במכבי חיפה הסביר: "למספר שחקנים יש בטן מלאה של קיפוח מקצועי. רוני לוי יודע במי מדובר, אבל רק אחרי בית"ר ירושלים בליגה ומכבי פתח תקוה בגביע המדינה, יתקבלו החלטות".

מתברר שביקורת נוקבת פנימית סופג כבר מספר שבועות החלוץ הߑרזילאי רנאטו. החלוץ ממשיך לקבל מהצוות המקצועי את חולצת ההרכב הראשון. אכזבה ישנה גם מהמגן אייל משומר, שלפי מספר שחקנים מתנשא ויהיר.

המגן - בלם הוותיק, אלון חרזי, סובל מפגיעה בשריר הירך ויחמיץ את משחקי הקבוצה הקרובים. במכבי חיפה צופים שהכדורגלן המצטיין והוותיק בן ה-37, יפרוש מכדורגל בסיום העונה למען תפקיד מקצועי. מי שיישב כבר בשלישי על הספסל, הוא בלם הרכש מנס-טוברוק, מור דהאן. 

החלוץ הדרום אפריקאי, טמביקוסי פאנטאני, זכה אתמול למחמאות על משחקו נגד בני יהודה. שחקני הקבוצה מתۗברים אליו גם חברתית, והדרישה ממנו אחרי ההחמצות מול בני יהודה- לגמול בשער אחד לפחות בשלישי בטדי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק