מלול זומן לסגל הצעירה

דור מלול הכוכב העולה של מכבי תל אביב הוא המוזמן החדש לסגל של גיא לוי יחד עם עדן בן בסט המשחק העונה בהפועל חיפה

יום ראשון 17 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

 הנבחרת הצעירה תפתח השבוע בהכנות לקראת צמד המשחקים שמצפים לה במרץ, נגד קפריסין ומולדובה. מאמן הנבחרת, גיא לוי, זימן לראשונה את חלוץ הפועל חיפה, עדן בן בסט וקשר מכבי תל אביב, דור מלול כחלק מסגל המונה 22 שחקנים לצמד ימי האימון השבוע.

בן בסט כבש העונה 10 שערים במדי קבוצתו והוא מוליך את טבלת הכובשים בליגה הלאומית. בן בסט כבש גם 2 שערים בגביע הטוטו. בנוסף, רשם בן בסט 17 הופעות בנבחרות הנועӨ והנערים של ישראל, במהלכן כבש 9 שערים.

המוזמן החדש השני הוא קשר מכבי ת"א, דור מלול. מלול, שהיה חלק מרכזי מנבחרת הנוער של זאב זלצר שהעפילה בחודש אוקטובר האחרון לשלב העילית של מוקדמות אליפות אירופה לנבחרות נוער (עד גיל 19), רשם בסה"כ 22 הוߤעות במדי נבחרות הנוער והנערים של ישראל. בנוסף, השתלב השנה מלול בקבוצה הבוגרת של מכבי ת"א והופיע במדיה ב-13 משחקים.

הנבחרת שגברה בתחילת החודש 1-2 על צפון אירלנד במסגרת בית 9 של מוקדמות אליפות אירופה 2009, נמצאת בעמדה מצוינת לקראת המשך הקמפיין.Ƞבזכות הניצחון נצמדה ישראל (5 משחקים) לגרמניה (4 משחקים) במקום השני של בית 9 במוקדמות אליפות אירופה 2009 עם 10 נקודות. צ.אירלנד ממשיכה להוליך את הבית עם 12 נקודות, אך זאת בעיקר מכיוון ששיחקה שלושה משחקים יותר מגרמניה ושניים יותר מישראל.

צילום: המכבי.קום

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק