אני חוזר לפעילות מלאה

יושב ראש בני יהודה, חזי מגן, הודף את השמועות על כוונתו לעזוב את הקבוצה ומדגיש: "נעבוד קשה ונפסיק את גל השמועות הרעות". המנכ"ל דמאיו: "היחסים ביני למגן נפלאים. יש כאלו ששופכים שמן למדורה"

יום ראשון 11 נובמבר 2007
אשר גולדברג
יושב ראש בני יהודה, חזי מגן, הודף את השמועות על כוונתו לעזוב את הקבוצה. שמועות מסוג זה נפוצו על רקע המשבר המקצועי הקשה בו שקועה הקבוצה משכונת התקווה, שספגה אתמול  הפסד ליגה רביעי ברציפות  והדרדרה לתחתית הטבלה. 

חזי מגן, שנעדר משני המשחקים האחרונים של קבוצתו אמר  ל -telesport:  "לקחתי חופשה אישית ועכשיו זה הסתיים כי כולנו נמשוך לכיוון אחד. נהיה המון יחד במועדון, נעבוד קשה ובעזרת התוצאות נפסיק את גל השמועות הרעות על סכסוכים ועל כוונות שלי לעזוב את בני יהודה". 

אתה מסוכסך עם המנכ"ל דמאיו ? 

"זה עוד גיבוב של המצאות ושקרים. אנחנו פועלים יחד, כולנו עושים יחד למען בני יהודה וההחלצות שלה ממצבה המביך. בהחלט היה לי קשה לראות את התצוגות החלשות של הקבוצה בתקופה האחרונה". 

יש מחשבות על שינויים בסגל או בניהול?

"יהיה תהליך של עשייה וחיבור מחדש. כולם יהיו הרבה יותר ביחד למען הקבוצה, וברור שאני כיושב ראש שלה". 

המנכ"ל משה דמאיו מחזק את דברי מגן:  "הקללות והעימות של האוהדים עם אשתי לא קשורים לחזי מגן. היחסים בינינו נפלאים והעבודה היא בשיתוף פעולה מלא. תמיד בזמנים כאלו יש מי ששופך שמן למדורה וזה המצב גם עכשיו". 

צפויים שינויים מקצועיים בקבוצה?

" הרי אפשר לעשות זאת רק בחודש ינואר. נראה מה יקרה אחרי פגרת רוסיה ומקדוניה".  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק