מתוק לנצח כל משחק

ליגת ווינר: צביקה שרף החליט להשאר דיפלומט לאחר הניצחון הנהדר מול ירושלים: המשחק הזה מאחורי, יש המשך שבוע קשה. שמיר: נתנו למכבי כדורים חוזרים. חג'ג': בקושי עמדתי על הרגליים

יום ראשון 17 פברואר 2008
שלמה חסיד

מלחה געש, מלחה היה מלא אבל קבוצה אחת נחתה שם. מכבי תל אביב החזירה את הכבוד הראוי לאחר ניצחון נהדר 85:101 מול הפועל ירושלים, מחזיקת הגביע. 

דן שמיר אמר לאחר ההפסד: "לדעתי החצי הראשון הכריע את המשחק. סך הכל עשינו עבודה לא רעה, אבל לא טובה מאוד. נתנו למכבי יותר מדי כדורים חוזרים בהתקפה, ואסור היה לזה לקרות. לפעמים צריך לחפש את האשמים, זה לא עוזר לאף אחד. אני מאוד רוצה שיהיה לנו עקביות, נשחק בסגל מלא לאורך זמן.

"עברנו כמה דברים שלא תלויים בנו. זה לא תירוץ, צריך להסתכל על מה עשית טוב או לא טוב. אני מקווה שהכל יהיה בסדר". לקראת בשיקטאש: "צריכים לחפש את עצמנו חזרה כדי להגיע מוכנים לטורקים".

צביקה שרף: "המחצית הראשונה זה היה משחק שפחות היה ניתן לשמור, אלא יותר ריצות. במחצית השנייה ההגנה עשתה את ההבדל. בעקבות כך פתחנו את הפער, שהיינו צריכים לפתוח. מכבי נשארה מכבי גם ללא פייזר. כשאתה יכול לרוץ אתה רץ, כשאי אפשר מאיטים.

"המשחק הזה מאחורי. יש לנו המשך өבוע קשה. מתכוננים לז'לגיריס ולתיקונים הטאקטיים לקראת ההמשך". על ליאור אליהו: "אני עושה מה שצריך לעשות לקבוצה. יש הרבה שחקנים, תמיד מישהו נשאר מקופח. ליאור היה זכאי לקבל גיבוי מהמאמן. מתוק לנצח כל משחק".

דרור חג'ג':Ġ"התחלנו את המשחק טוב מבחינה התקפית, אבל בריבאונד ההגנה , בריכוז ובאגרסיביות לא באנו מוכנים. למכבי צריך לבוא עם הרבה הרבה אנרגיה, זה לא שלא רצינו, זה פשוט לא יצא. אני משחק תקופה ארוכה עם הלחץ הזה, שאני מוביל כדור בלעדי. לא היה לנו את טימי באוורס, שהיה יותר משמעותי, היה יותר לחץ הרגשתי את זה ברגליים.

"זה מה שיש לנו כרגע, הקבוצה יודעת להסתדר עם זה". לקראת בשיקטאש: "אנחנו נעמוד על הרגליים גם מולם".

השחקן המצטיין, טרנס מוריס, שקלע 18 נק': "היינו אےרסייבים והצלחנו לנצח כמו ביום חמישי. קשה בלי מרכוס פייזר, אנחנו בשלבים מכריעים. אנחנו צריכים להמשיך הלאה ולנסות להצליח גם בלעדיו".

מאמן גליל עליון, דני פרנקו, אמר לאחר הניצחון המתוק: "זהו ניצחון שני רצוף, שאנחנו משחקים Ӑת החמש דקות האחרונות של המשחק מאשר הדקות שלפני זה. אנחנו עדיין לא יציבים, יש לנו הרבה בעיות. שיפרנו לא רע את ההגנה, ביחס לקבוצה שספגה לא מעט נקודות.

"יוגב אוחיון הוסיף הרבה, אני מאוד גאה בחבר'ה צעירים שלי. גם דורון שפר בעיניי צעיר וגם גילי שߔוא ילד ניצחי. יש הרבה כיף ומוסיפים הרבה חדוות משחק. צריכים לשמור על יציבות ונוכחות בצבע".

תגובות

טלספורט בפייסבוק