השקט שאחרי הסערה

לאחר שעברנו את משחקי סוף השבוע, מגיע לו יום שני שמספק לנו כמה מפגשים מעניינים, כאשר חולון תצא לעפולה, בצרפת נאנט תארח את באסטיה ואילו בלאומית ישוחק משחק תחתית טעון בין אחי נצרת לשמה"ש

יום שני 18 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
לאחר שעברו את סוף השבוע הגדוש במשחקים, היום (שני),ישוחקו מספר משחקים מעניינים.

משחק מספר 60: מכבי אחי נצרת - עירוני ניר רמת השרון
 הקבוצה הירוקה מעילות, לא האמינה שלאחר 19 מחזורים היא תהיה ממוקמת במקום ה-9 בטבלה, רק 4 נקודות מעל הקו האדום. הירוקים מהצפון היו בתחילת העונה בפסגה ואף כבשו למספר מחזורים את המקום הראשון.

מאז שהקבוצה הירוקה מנצרת ניצחה 0:4 את לוד היא לא ניצחה בחמשת משחקיה האחרונים, והיא יەדעת היטב שאם לא תנצח היום היא עלולה להיגרר עוד יותר למאבקי התחתית. מי שאמור לספק את הסחורה מבחינת הירוקים הוא החלוץ המצטיין של הקבוצה מהראן לאלא.

מנגד תנסה רהמ"ש לפחות לא להפסיד בצפון, מכיוון שגם היא נמצאת חזק בתחתית רק שני נקודות מעל עכו, שנמצאת מתחת לקו האדום. חניכיו של צמח, ינסו להוציא תיקו על מנת שאחי נצרת לא תברח להם במשחק התחתית, והיא תעשה זאת.

ההימור:X, היחס:2.7

משחק מספר 62: עפולה גלבוע (+6) - הפועל חולון
חניכۙו של דורסמן, מגיעים לבירת העמק, לאחר שהם ניצחו באופן משכנע את מחזיקת הגביע, הפועל י-ם של שמיר.  הקבוצה מאולם הפחים, אוהבת לרוץ במיוחד שיש לה שחקנים כמו סימונס טאקר ורוט, שמציגים קו קדמי התקפי מאוד.

עובדה שעומדת לזכותה של חולון היא שגם הקבוצה מהעמק אוהבת לרוץ, במיוחד בבית. חניכיו של יאור, קלעו מעל 90 נקודות בשלושת משחקיה האחרונים, ובמידה ולא תוריד את קצב המשחק שלה היא תשחק לידיים של חולון.

שם המשחק מבחינת חולון היא ההגנה, במשחק האחרון מול ירושלים, הרבע ההגנתי של הקבוצה הוא זה שהכריע את ההתמודדות, אם חולון לא תשמור היא לא תנצח מעל 6 נקודות ואף יכולה להפסיד, כמו שקרה לה בר"ג. חולון תנסה להמשיך במומנטום, אך המשחק יהיה צמוד והיא לא תנצח מעל 6 נקודות הפרש.

ההימור:1, היחס:1.8

משחק מספר 66: נאנט - באסטיה
נאנט עד לא מזמן, קבוצה של הליגה הבכירה בצרפת, לאחר שנשרה לליגה השנייה, הפנתרים מנאנט חולמים על עליה מחודשת לליגה הראשונה.נאנט ממוקמת במקום השני עם 45 נקודות בעוד שבאסטיה ממוקמߪ במקום הרביעי עם 39 נקודות.

משחק הצמרת בין שני הקבוצות יפגיש את קבוצת בית טיפוסית מול קבוצת חוץ מצוינת. באסטיה מגיעה למשחק במומנטום מצוין לאחר שזאת לא הפסידה בחמשת משחקיה האחרונים. נאנט מבחינתה מגיעה לאחר ניצחון חוץ על ברסט.
<ɢr/> באסטיה תנסה להמשיך במומנטום אותו היא התחילה ולחזור לפחות עם נקודה.

ההימור:X, היחס:2.7
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק