ביתר נכנסת לנוהל פגרה

אימוני בית"ר ירושלים יתקיימו השבוע בסגל דליל בשל ריבוי שחקנים בנבחרות הלאומיות של ישראל וצ'ילה. בית"ר תשחק עד לסיום העונה עם הכיתוב "די לאלימות" על החולצות

יום ראשון 11 נובמבר 2007
אסף שקד
 יום לאחר התיקו השני ברציפות של בית"ר ירושלים, ובקבוצה נכנסו ל"פגרת נבחרת". ו צמד הצ'יליאנים מילובאן מירוסביץ' וכריסטיאן אלברז המריאו למולדתם שם יצטרפו לנבחרתם שתשחק מול אורגוואי ופראגוואי. במהלך השבוע יתכנסו שחקני הנבחרת המשתייכים לבית"ר להכנות לקראת המשחק בשבת מול רוסיה מה שישאיר ליצחק שום סגל חסר מאוד במהלך האימונים השבוע.

 חלק משחקני הקבוצה היו מאוכזבים אמש מאיבוד הנקודות ותלו את האשמה בעיקר בעצמם. אחד השחקנים הבכירים בקבוצה ניתח את הבעיה:  "כנראה שיש לנו בעיה פסיכולוגית, אחרי פתיחת עונה נהדרת ראינו שלמעשה אין לנו ממש יריב וזה מה שגורם לך לעלות למשחקים בפחות התלהבות. תוסיף לזה את העובדה שכל קבוצה שמשחקת מולנו מסתגרת והנה הסיבה ליכולת הלא משכנעת שלנו במשחקים האחרונים. הפגרה באו לנו בדיוק בזמן, יש לנו משחק מול מכבי נתניה שכולם טוענים שהיא היריבה שלנו לאליפות, אולי זה יעורר אותנו מהתרדמת שהיינו בה בשני המשחקים האחרונים". 

אחד השחקנים שעזב את המגרש בזעם מיד עם סיום המשחק זהו הגנאי דרק בואטנג. החילוף במהלך המחצית השנייה גרם לכעס רב אצל הקשר האחורי שנראה עצבני מאוד על הספסל. בסיום לא הסכים השחקן להתראיין עם כלי התקשורת וגם חבריו לקבוצה לא זכו ליחס נחמד מצידו. בצוות המקצועי לא מתכוונים להתייחס למקרה בחומרה, "טבעי שבואטנג יתעצבן כשהוא מוחלף, אבל אין שום כוונה להוריד אותו לספסל במשחקים הבאים. הוא נמצא בתקופה פחות טובה שלו כמו גם שאר הקבוצה, אבל הפגרה שנחתה עלינו היא בדיוק הזמן להחזיר אותו ליכולת הרגילה שלו".

שחקני בית"ר י-ם עלו למשחק מול קריית שמונה  עם כתובת על הגב שאומרת: "די לאלימות!". הנהלת הקבוצה החליטה להפסיק את המו"מ עם חברות שונות שהיו אמורות לשמש כספונסריות על הגב והחליטו כי מעתה ועד סוף העונה יעלו השחקנים עם הכתובת: "די לאלימות!".

דובר הקבוצה, עודד זרגרי, הסביר: "מבחינתנו זהו צעד חשוב, החלטנו שהשנה לא יהיה לבית"ר י-ם ספונסר על הגב, ובמקום זאת השחקנים יעלו עם הכתובת "די לאלימות" עד סוף השנה. אנו חושבים שאין נכון יותר מכך שבכל רגע נתון במהלך המשחק יוכל הקהל לראות את הכתובת הזו וכך יקבל את המסר: "די לאלימות!".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק