אני נשאר בקבוצה

גיא לוזון ענה בסיום המשחק לשאלה שהטרידה את כל מי שהפועל יקרה לליבו. בינתיים הוא כאן, השאלה היא מה יקרה אחרי ההפסד הבא של הקבוצה. לוין: "לא היה משחק כדורגל"

יום ראשון 11 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT

מאמן הפועל תל אביב, גיא לוזון, נראה בסיום המשחק כאחד שפרק מעצמו המון עול: "כנראה שהניצחון הראשון צריך להיות מיוחד. אומרים שלנצח בדרבי זו חוויה. באנו מוכנים למשחק. מכבי באה בפורמה מצוינת ולא נתנה לנו להגיע למצבי הבקעה". 

על מה שעבר עליו השבוע סיפר לוזון: "מה שעבר עלי רק מאתגר אותי. אמרתי לשחקנים, שדווקא כשהלחץ גדול צריך לדעת לפרוח. אני מאוד נהנתי היום ואני נשאר בקבוצה. הדרך היא דרך לא קלה, אבל נצליח לבסוף". 

טל חן: "ניצחון חשוב ומשמעותי עבורנו, אבל אני מאופק כי אנחנו עדיין מתחת לקו האדום וזה לא המקום הטבעי שלנו. המשחק הזה יוביל אותנו לדרך חדשה במעשים ולא בדיבורים".

ניר לוין: "לא היה משחק כדורגל,היה  דרבי עם המון לחץ וכמעט ללא הזדמנויות. במשחק כזה מה שהכריע את המשחק זה הדברים הקטנים. לא היינו מספיק מאורגנים. זה לא היה צריך להיות ככה, אולי הניצחון על בני יהודה גרם  לכמה שחקנים לחשוב שאנחנו בתקופה טובה ואנחנו לא".  

אבי נמני: "השחקנים צריכים להבין שהתמיכה של הקהל לא תימשך לעד. התנהל פה משחק ברמה מאוד נמוכה. אנחנו צריכים לשנס מותניים ולחזור חזרה עם יכולת טובה יותר".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק