פאר: לא התרגשתי בכלל

הטניסאית הישראלית התייחסה לניצחונה 3:6 4:6 על אנדראה קלופץ' בפתיחת טורניר דוחא. פאר: אני שמחה להגיע לאירועים כאלה

יום שני 18 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

שחר פאר ערכה היום  את הופעתה ההסטורית בטורניר היוקרתי בדוחא, קטאר, כשהמזל לצידה כבר בפתיחה.

הישראלית המדורגת 13 בטורניר, שהיתה אמורה היתה לפגוש את פרנצ'סקה סקיאבונה האיטלקיה, אך שיחקה בסופו של דבר מול אנדראה קלופץ' הסלובנית שעלתה מהמוקדמות ומדורגת 133 בעולם. השינוי בהגרלה של פאר הגיע בעקבות פרישתה של דניאלה הנטוחובה מהטורניר.

פאר פתחה מצוין, שברה הובילה במערכה הראשונה 0:2. אלא שבהמשך הסלובנית השתפרה ואף שברה ېת פאר 2:3 לפאר. ההמשך היה בשליטה של פאר שניצחה במערכה הראשונה 3:6.

המערכה השנייה נפתחה באופן צמוד יותר עד לשיוויון 2:2 ובהמשך עד לשיוויון 4:4. בהמשך פאר שברה את הסלובנית וניצחה במערכה השנייה 4:6.

פאר תשחק בסיבוב הבא מול וירג'יני ߨצאנו הצרפתייה המדורגת 25 בעולם.

פאר אמרה בסיום: "לא שיחקתי ממש טוב. היו הרבה שבירות במשך המשחק ואני לא הצלחתי כל פעם לקחת פור במשחק. מתחילת המשחק הובלתי ואפילו בכל ארבעת הגיימים הראשונים הובלתי 40-15 אבל התקשתי לקחת את הנקודוߪ החשובות ולסגור את הגיים. אבל בסך הכל ניצחתי שזה מה שחשוב ואני מקווה לשחק טוב יותר במשחק הבא.

"לא התרגשתי בכלל בגלל שזה משחק ראשון בדוחא, בסך הכל באתי לשחק טניס והתרכזתי בלנצח. בתחילת המשחק לא היה הרבה קהל, אבל בהמשך התמלא. הקהל לא היה לטובת ېף אחת מהשחקניות, ואפשר להגיד שהיה קהל די רדום שמחא כפיים על נקודות לעיתים רחוקות.

"בסיבוב הבא יש לי משחק ממש קשה, הפסדתי לה שנה שעברה פעמיים, אז הגיע הזמן שאני אנצח אותה. אני אהיה חייבת לשחק טוב כדי לנצח, התאמנו לפני כמה ימים יחד ואני מקווה שېני אשחק טוב."

"אני עכשיו בתוך התחרות ולא מתרכזת במה שקורה מסביב, היחס אלי מצויין. אתמול נערכה לכבודי קבלת פנים אצל הנציג הישראלי בקטאר, רועי רוזנבליט. היה נחמד מאוד, ואני שמחה להגיע לאירועים כאלה."

תגובות

טלספורט בפייסבוק