עצומה להדחת לוין

אוהדי מכבי תל אביב החלו להחתים עצומה הקוראת להדחתו של המאמן ניר לויו. האוהד אבי גימי: "מקווה שלאחר פגרת הנבחרת יהיה לנו מאמן אחר". מכבי והפועל יועמדו לדין בגלל התנהגות האוהדים בדרבי

יום שני 12 נובמבר 2007
אלכס נירנבורג

לאוהדי מכבי תל אביב נמאס: קבוצת אוהדים החלה להחתים עצומה הקוראת לבעלים, לוני הרציקוביץ', לפטר באופן מיידי את המאמן ניר לוין. 

אבי גימי, אוהד מכבי, ממארגני העצומה אמר ל telesport : "ניר בחור נחמד. אבל ברגעים כל כך קשים מכבי צריכה מאמן מנוסה יותר. כולם ראו שבדרבי לא היה לנו את מי לעודד. הקבוצה נראתה כמו אוויר. ניר לוין לא יכול להישאר בתפקידו". 

כמה חתימות תאספו?

"יש לנו אנשים שיאספו חתימות בכל הארץ. לא חסרים אוהדי מכבי בשום מקום. נאסוף הרבה חתימות ונביא את העצומה ללוני הרציקוביץ'. אני מקווה שאחרי פגרת הנבחרת כבר יהיה לנו מאמן אחר". 

יש כאלו שאומרים שניר לוין הוא לא הבעיה של מכבי. 

"מכבי צריכה עכשיו מאמן אחר. מאמן שקבוצתו מפסידה שישה מתוך שבעה משחקים וכובשת רק 3 שערים לא יכול להישאר בתפקידו. הוא צריך ללכת כי בקצב הזה נרד ליגה". 


מכבי והפועל לדין משמעתי 

מכבי והפועל תל אביב יועמדו לדין משמעתי בגלל התנהגות אוהדיהן במהלך הדרבי העירוני. מכבי תועמד לדין על פריצת אוהד לתחומי המגרש. זאת לאחר שאוהד הקבוצה נכנס לשדה המשחק ונישק את שחקן הקבוצה ליאור ז'אן. 

הפועל תגיע לוועדת המשמעת בגלל השלכת רימוני עשן וחזיזים למגרש. בסיום הדרבי עוכבו לחקירה  מספר אוהדים משתי הקבוצות לאחר שהתעמתו עם כוחות הביטחון.  
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק