מכבי תא פנתה לגילי ורמוט

ההחלטה במכבי תל אביב היא להיפרד עד ינואר ממרטינוביץ', רומליו וארבעה שחקנים ישראלים נוספים. יהיה מימון לרכש נרחב.

יום שני 12 נובמבר 2007
אשר גולדברג

במכבי תל אביב אין, נכון להיום, את הכסף להחליף אפילו שחקן נוער בקבוצה. הבעלים, לוני הרציקוביץ, יצא לרגל עסקיו לאירופה, ובקבוצה, מלבד דיבורים, האשמות וגיחוך מהיכולת שלה, אי אפשר לעשות דבר, כאשר צילו של רוני מאנה מאיים משפטית על המועדון. אבל גורמים עסקיים אמורים להשלים מהלך של עזרה למכבי ת"א, שתהפוך את פניה בתוך מספר שבועות, כשחלון ההעברות ייפתח בחודש ינואר הקרוב.

מכבי ת"א הנוכחית לא יכולה להמשיך כשרוב השחקנים, כפי שהוגדרו ע"י ראשי המועדון "הם פחדנים שאינם ראויים ללבוש את החולצה הצהובה". מכבי תצרף שני קשרים זרים אחוריים, בלם וקשר קדמי, ותנסה להביא גם מס' ישראלים פנויים. 

כאמור, בראש רשימת העוזבים יהיו הבלם מילאן מרטינוביץ', שאינו מרוכז, מופזר וראשו אינו במכבי ת"א. הברזילאי רומליו אינו מתאים לליגת העל ולתפקידו כקשר אחורי. כך גם שחקנים ישראלים נוספים שיסופסלו או ייעשה מהלך להביא לשחרורם מהמועדון, ביניהם אורי שיטרית שזוכה לביקורת נוקבת על מנטליות אפסית ואי ציות להוראותיו המקצועיות של המאמן.

מכבי ת"א כבר פנתה לגילי ורמוט, שאינו משחק בליגה הבלגית, ונעשה ניסיון לצרפו למכבי, שם יקבל חוזה ארוך טווח. שמות נוספים שמכבי תנסה לצרף הם: מאור מליקסון, שלומי ארבייטמן ושחקנים נוספים שנעשית לגביהם בדיקה חשאית.

מעמדו של מאמן הקבוצה, ניר לוין, בכי רע ובמידה ונושא העזרה הכספית ע"י אותם גורמים שיגיעו למועדון תיעשה, יפנה לוין את מקומו לנוכח הכישלון מאז הגיע לקבוצה. כאמור ההמתנה היא לכניסת בעלי העסקים, שבשלב ראשון אמורים לסגור את הנושא עם לוני הרציקוביץ. 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק