שאקיל מחכה לקובי

האול סטאר מאחורינו והכדורסל בפתח: פארקר והראפטורס יחפשו ניצחון ביתי מול אורלנדו, ניו אורלינס שבעה מהמסיבות ותחזור למפגש מול דאלאס והלהיט התורן: שאקיל מול קובי

יום שלישי 19 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
ארבעה  משחקים יערכו בין הלילה של רביעי לחמישי, אנחנו הבאנו את שלושת המשחקים המרכזיים. שוב פעם ליקטנו עבורכם את מיטב הססטיסטיקות ומיטב הפרשנויות מכל רחבי הרשת..


משחק מספר 56: טורונטו ראפטורס - אורלנדו מג'יק (5+)

זהו זה האולסטאר הסתיים, והליגה חוזרת. טוורנטו ראפטורס תחפש את הניצחון ה-29 העונה במפגש מול אורלנדו המצויינת. לפני פגרת האולסטאר ניצחו שתי הקבוצות. הראפטורס הביסו בבית את ניו ג'רזי ואילו אורל۠דו גברו על אייברסון והנאגטס. 

בשורות הראפטורס עדיין יחסרו חורחה גרבחוסה וטי ג'יי פורד, שעדיין בספק למשחק. בבית טורנטו הפסידה 11 פעם העונה מול 15 ניצחונות. אורלנדו הפסידה רק 10 פעמים בחוץ מול 19 ניצחונות. 

הביתיות של טורߠטו לא אמורה להשפיע כל כך. במפגש האחרון בין שתי הקבוצות ניצחה אורלנדו ב-9 הפרש. ההימור: 2

משחק מספר 57: ניו אורלינס הורנטס - דאלאס מאבריקס

החגיגות בניו אורלינס הסתיימו לאחר ניצחון המזרח בתחרות וכߢת זמן הכדורסל. שתי הקבוצות מהטובות במערב נפגשות. ניו אורלינס מוליכה במשחק אחד מעל המאבריקס. חניכיו של אייברי ג'ונסון הפסידו לפיניקס במשחק האחרון לפני האול סטאר, ואילו ההורנטס ניצחו במילווקי. 

בשורות המארחת יחסר מוריס פטרסון בעקבות בעיה בӒב. אצל דאלאס עדיין דווין האריס, סטאקהאוס יחסרו בעקבות פציעה, אבל מנגד יחזור ג'וש האוורד. 

העונה נפגשו הקבוצות שלוש פעמים: דאלאס ניצחה פעמיים בבית, וניו אורלינס גם כן בביתה. הפעם המשחק צפוי להיות מעניין, מותח וצמוד. ההימור: 2

משחק מספר 58: פיניקס סאנס - לוס אנג'לס לייקרס (5+)

שאקיל אוניל, הרכש החדש של הסאנס מוכן למפגש הטקסני מול קבוצתו לשעבר וכמובן קובי בראיינט. 

בשורות הלייקרס יחסרו שלושה שחקנים: כריס מיהם, אנדרӕ ביינום וטרבור אריצה. אצל פיניקס כולם כשירים. העונה נפגשו הקבוצות שלוש פעמים: כאשר הלייקרס השיגו שתי ניצחונות אל מול אחד בלבד של פיניקס. 

שתי הקבוצות עדיין נאבקות על הניצחון בבית הפאסיפי, לקראת הפלייאוף. הלייקרס רחוקים רק ניצחון אחד מול Ӥיניקס. הבחורים של פיל ג'קסון עם 4 ניצחונות רצופים ולא נראה כי המגרש בפיניקס יפחיד אותם. ההימור: 2

בהצלחה למהמרים...

תגובות

טלספורט בפייסבוק