אנדיוני הפסידו לדאם ופאאס

טורניר המאסטרס: הצמד הישראלי לא הצליח לנצח הערב את הצמד הצ'כי-הודי דאם ופאאס והפסידו 6:4, 7:5 וינסו להעפיל לשלב חצי הגמר במשחק האחרון בבית הזהב. רם נפצע במערכה הראשונה

יום שלישי 13 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT

אכזבה הערב לצמד הישראלי אנדי רם ויוני ארליך, לאחר שהפסידו בשתי מערכות 7:5, 6:4 לצמד הצ'כי-הודי דאם ופאאס, כעת הסיכוי להעפיל לשלב חצי הגמר תלוי במשחק האחרון שיערך מחר, וגם במידה ודאם ופאאס ינצחו במשחק האחרון.

במשחק הערב נפצע אנדי רם במערכה הראשונה ונזקק לטיפול רפואי ממושך, כאשר הפציעה בגב נראתה בהתחלה קשה, אך אנדי רם קיבל טיפול רפואי וחזר לשחק.

כעת הצמד הישראלי תלוי אך ורק בעצמו, כדי להעפיל לשלב חצי הגמר. המשחק האחרון בבית הזהב יערך מחר והחובה לנצח את הצמד ביורקמן ומינרי.

מערכה ראשונה: 4:6 לדאם ופאאס

אנדיוני פתחו את המערכה עם ניצחון על האפס במשחקון ההגשה הראשון. דאם ופאאס שמרו גם הם על ההגשות וחזרו לשיוויון. הצמד הישראלי זכה גם במשחקון הבא ולעלות ל 1:2. מיד לאחר מכן רם עבר טיפול רפואי לאחר שהתלונן על כאבי גב. לאחר הטיפול מגמת השמירה על המשחקונים נשמרה ודאם ופאאס השוו ל 2:2. רם וארילך ניצחו את המשחקון החמישי ועלו שוב ליתרון 2:3. במשחקון הבא דאם ופאאס השוו ל 3:3. במשחקון הבא דאם ופאאס השיגו שבירה ועלו ל 3:4. הצמד הצ'כי הודי ניצח גם את המערכה הבאה ועלו ל 3:5. הצמד הישראלי התאושש במשחקון הבא וצמצם  5:4 אך דאם ופאסס ניצחון בקלילות את המשחקון העשירי והשלימו זכייה במערכה. 

מערכה שנייה: 5:7 לדאם ופאאס
 
פאאס ודאם הצליחו לשבור את אנדיוני במשחקון הראשון ולעלות ליתרון של 0:1. גם במשחקון השני ידם הייתה על העליונה והצמד הישראלי כבר בפיגור 2:0. אנדיוני חזרו לעצמם במשחקון השלישי וצמצמו ל 2:1. פאאס ודאם ניצחו בקלילות את המשחקון הרביעי ומובילים כבר 1:3. המשחקון החמישי היה של אנדיוני שמצמצמים ל 2:4. דאם ופאאס התאוששו מהר ועלו ל 2:4. רם וארליך שמרו על ההגשות וצימצמו ל 4:3.    

הצמד הישראלי הצליח להפוך את הפיגור ליתרון 4:5, אבל הצמד ההודי צ'כי השווה את המערכה השנייה - 5:5. העייפות שיחקה תפקיד והצמד הישראלי נפל ברגע האמת - 5:7 בסיום לדאם ופאאס.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק