עוד הפסד לגליל עליון

יול"ב קאפ: הקבוצה של אלי קנטי ממשיכה לצנוח עם הפסד נוסף 84:68 מול דינמו מוסקבה האיזורית (טריומף ליוברצי) במסגרת היול"ב קאפ. שפר קלע 10 נקודות

יום שלישי 13 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
גליל עליון ממשיכה ברצף ההפסדים וזה קרה שוב הערב במסגרת היול"ב קאפ 84:68 מול דינמו מוסקבה האזורית. 

אלי קנטי מאמנה של הפועל גליל עליון שוב רואה הפסד, והפעם באירופה. גליל עליון הפסידה פעמים ברציפות, לא בטוח כי הקבוצה מהצפון הייתה צריכה את המפעל האירופאי לרשותה, כאשר גם בזירה המקומית אין הצלחה. 

קנטי: שיחקנו בסדר היום

מאמנה של גליל עליון, אלי קנטי אמר בסיום: "שיחקנו דיי בסדר. היה להם יתרון דיי גדול עלינו, הפסדנו אבל נצטרך לחבר הכל כדי לחזור לליגה בהאתם. זה היה המשחק הכי טוב של שפר העונה".

דינמו מוסקבה שיחקה מצויין מול הפועל גליל עליון, אבל האורחת מהצפון שמרה על יתרון ביסום הרבע הראשון - 16:18 עם יתרון שתי נקודות. במחצית הרוסים כבר רצו ופתחו יתרון דו ספרתי - 30:41 בסיומה. 

במחצית השנייה דינמו מוסקבה האיזורית הצליחה לרוץ כבר והפועל גליל עליון לא היה מספיק אוויר כדי לחזור למשחק - 68:84 בסיום המשחק. גליל חוזרת לארץ עם הפסד נוסף. במשחק הבא תשחק מול אנטרוופן הבלגית.

הפועל גליל עליון: קליף בראון 16, מייק קמפבל וגילי מוסינזון 13 כל אחד, דורון שפר 10, יוגב אוחיון 5, ג'וש ניגוט וקיוואן ג'ונסון 4 כל אחד ואור איתן 3. 

טריומף ליוברצי: איגור זמאנסקי 21, מייר צ'טמן 17 (9 ריבאונדים, 10 איבודי כדור), סרגיי טופורוב 11, אוגנין אשקרביץ' 10 (12 ריב'), יגור ויאלצב ואורוש סלוקאר 8 כל אחד, פדור ליחוליטוב 7 ופדור דמיטרייב 2.  

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק