מיאמי תתאושש?

הקבוצה הגרועה בליגה יוצאת לטקסס למפגש מול יוסטון. המפתיע כי את אחד הניצחונות הבלעדיים העונה הגיעו מול הרוקטס. הנפרס בחוץ מול מינסוטה ופורטלנד תחפש לצאת מהמשבר מול סיאטל

יום רביעי 20 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

רק שלושה משחקים נערכים בלילה שבין חמישי לשישי בליגה הטובה בעולם: אנחנו כמיטב המסורת הבאנו עבורכם את מיטב הפרשנויות.

משחק מספר 88: יוסטון רוקטס - מיאמי היט

לא בטוח אם הרוקטס יראו העונה פלייאוף בסיומה. הפעם מהבית הדרומי במערב נוסדה קבוצה חדשה במאבק, הניו אורלינס הורנטס והמרחק בניהם עומד על 3 משחקים. מנגד גם סן אנטוניו ודאלאס לא כל כך מועילים מהתחתית. 

העונה יוסטון הפסידה בבית 9 פעמים והשיגה ı6 ניצחונות, מנגד מיאמי החלשה ביותר בליגה הענה השיגה רק 4 ניצחונות במסע משחקי החוץ וחמישה בלבד בבית. המפתיע כי הניצחון בבית העונה נערך מול יוסטון לפני כשלושה חודשים. 

מיאמי המסכנה תשחק ללא שני שחקנים מרכזיים: סמוש פארקר והאסלם, שנפצעו בחוߓשים האחרונים ביחד עם אלונזו מורנינג, שפרש מהמשחק. סטיב פרנסיס עדיין פצוע בשורות המארחת, אולם זה לא יטריד בסיום המשחק. ההימור:1

משחק מספר 89: מינסוטה טימברוולבס - סן אנטוניו ספרס

בזמן שאשתו של טונә פארקר מככבת בסרטים, טוני עצמו מצליח עוד יותר בקבוצה. הרכז הצרפתי מוליך נהדר את קבוצתו לשלושה ניצחונות רצופים, והאלופה מתחילה להתקדם לעבר המקום הראשון במערב. 

מנגד מינסוטה נחשבת לקבוצה הכי גרועה במערב, אחרי מיאמי היט. המאזן של הטימברוולבס עומד על 11 ניצחונות בלבד מול 41 הפסדים. במשחק האחרון ניצחה מינסוטה את פילדלפיה וזה לאחר חמישה הפסדים רצופים. 

העונה נפגשו שתי הקבוצות פעמים העונה: בשני המפגשים ידם של הספרס על העליונה. במשחק הראשון גברה סן אנטוניו 91:106 ובשני 88:105 ללא בעיות וזה לא נראה שהולך כאן משהו להשתנות. ההימור: 2

משחק מספר 90: פורטלנד טרייל בלייזרס - סיאטל סופר סוניקס

הטרייל בלייזרס מקווים לחזור העונה לפלייאוף וגם לא רחוקים כל כך. סיאטל מנגד, מאוד מתקשה העונה ונלחמת על ۔'זכות' לסיים כקבוצה הפחות גרועה במערב. 

הטרייל בלייזרס מגיעים למשחק מול סיאטל לאחר חמישה הפסדים רצופים עצובים, ואילו סיאטל דווקא ניצחה ועוד את ממפיס בבית. 

העונה נפגשו שתי הקבוצות פעמיים: פורטלנד ניצחה בשני המשחקים, אול۝ הסבירות כעת נראית נמוכה מתמיד. ההימור: 2

בהצלחה גדולה למהמרים..

תגובות

טלספורט בפייסבוק