בקהאם, אתה תותח

מה לא עושים בשביל לשחק בנבחרת? דיוויד בקהאם צפוי להתחיל להתאמן בשורות ארסנל במטרה לשמור על כושר לקראת המשך המשחקים של אנגליה במוקדמות היורו ובטורניר היורו עצמו, במידה שתעפיל אליו

יום רביעי 14 נובמבר 2007
אבי יופה

מתברר שבכדורגל האנגלי הכל יכול לקרות, גם דברים שעד לפני מספר שנים נראו על הנייר כלא הגיוניים. דיוויד בקהאם, שחקנה של הלוס אנג'לס גלאקסי מארה"ב, קיבל הצעה מקבוצתו של המנג'ר הצרפתי, ארסן ונגר, ארסנל, להתאמן בשורותיה בחודשי החורף הקרובים, במטרה להאריך את הקריירה הבינלאומית שלו, כך פורסם הבוקר בתקשורת האנגלית. 

בקהאם, שהשנה מלאו לו 32, אמור היה להצטרף הבוקר לאימוני הקבוצה לקראת השבוע המכריע של הנבחרת האנגלית, שייתכן ויהיו קצרים מהמתוכנן, זאת במידה שרוסיה תנצח את ישראל בסוף השבוע ותגרום בכך ככל הנראה לסיום הקריירה של כוכב מנצ'סטר יונייטד בעבר בנבחרת. בקהאם צפוי לרשום את הופעתו ה- 98 בנבחרת האנגלית במשחק הידידות מול אוסטריה בסוף השבוע ואת ההופעה ה- 99 מול קרואטיה בשבוע הבא.

במידה ואנגליה תעפיל בסופו של דבר לטורניר יורו 2008, צפוי השחקן לקבל זימון לנבחרת. בעקבות רצונו לשמור על כושר, קיבל בקהאם שורה של פניות מכמה מועדונים באנגליה, בין היתר מטוטנהאם ומווטפורד להתאמן בשורותיהן, עם חידוש העונה בארה"ב בחודש פברואר. 

קבוצתו האמריקנית דחתה את האפשרות להעביר את השחקן בהשאלה, אך היא לא צפויה להתנגד לכך שבקהאם ישמור על כושר בשורות קבוצה אחרת, בתנאי שיהיה כשיר למשחקי הראווה של הגלאקסי בחודשים הקרובים שאחרי סיום העונה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק