קינן מתוכנן במקום גרשון

קפטן הנבחרת האולימפית תורגל בהרכב הראשון לצידו של טל בן חיים במרכז ההגנה, כאשר שמעון גרשון תורגל בהרכב השני. ייתכן שהשניים ייפתחו בהרכב מול רוסיה. זימון בכורה לבונדר מהפועל תל אביב

יום רביעי 14 נובמבר 2007
אשר גולדברג

זימון בכורה לדני בונדר לנבחרת הבוגרת: המאמן הלאומי דרור קשטן, החליט לזמן את מגן הפועל תל אביב במקומו של דדי בן דיין ממכבי נתניה, ששוחרר מן הסגל בגלל פציעה. 

בונדר, שהתאושש לאחרונה מפציעה קשה, אמור להצטרף לנבחרת מחר לאחר שהיום ערך אימון עם הנבחרת הצעירה. הערב נבדק השחקן, וייתכן שישוחרר מחר בבוקר.

מי ששוחרר הערב נהסגל הוא אייל משומר, שהיה אמור לפתוח בהרכב מול רוסיה. מי שיפתח כמגן ימני יהיה יובל שפונגין.

אגב, משפחתו של בונדר עלתה ארצה מחבר העמים בראשית שנות התשעים, בהיותו בן 3.  

שינוי נוסף שצפוי בנבחרת הוא בעמדת הבלם, כאשר צוות המאמנים דרור קשטן ומשה סיני, מתלבטים בנושא איוש העמדה. כבר הערב תורגל בלם מכבי חיפה, דקל קינן לצידו של טל בן חיים בהרכב הראשון, כששמעון גרשון תורגל בהרכב השני. מחר אמור קשטן לתרגל שוב את קינן לצדו של בן חיים ובמידה והשילוב במרכז ההגנה יעלה יפה אפשר שקינן, קפטן הנבחרת האולמפית, יהיה זה שיוצב במרכז ההגנה מול נבחרת רוסיה.

בתוך כך ערכה הערב הנבחרת  את האימון השני השבוע. מספר רב של אנשי תקשורת מאנגליה הגיעו למתחם האימונים ליד אצטדיון רמת גן ועיקר תשומת הלב מצידם היתה אל בן סהר. סהר נשאל האם בכוונת ישראל לוותר על המשחק וענה: "אלו שמועות ושטויות. כל אחד מהשחקנים כאן רוצה מאוד לנצח".

גם תמיר כהן שנשאל בעניין סיפק תשובות דומות: "המשחק הזה הוא עבור ארץ ישראל. אותנו לא מעניין מי תעלה ומי לא תעלה. מה שבטוח הוא שאנחנו לא נעלה ליורו, אבל אין שחקן בישראל שלא רוצה לנצח את רוסיה במוצאי שבת".

"בוזגלו צריך להיכנס להרכב בהדרגה"

דרור קשטן ומשה סיני יבחנו הערב הרכב שיכלול את מאור בוזגלו בהרכב הראשון, לקראת המשחק במוצ"ש מול רוסיה. 

על חולצת ההרכב הראשון נאבק בוזגלו מול אבירם ברוכיאן, מבית"ר ירושלים. שחקנים בנבחרת לא אוהבים את פסטיבל בוזגלו, בו אנשי תקשורת רבים כבר מכתירים את כוכב בני סכנין כיורשו של הקפטן יוסי בניון. 

שחקן בנבחרת ישראל אמר ל-telesport: "מאור שחקן טוב שעושה עכשיו את השידרוג המקצועי שלו. מדברים סביב הנבחרת כאילו במידה ובוזגלו ישחק בשבת, הניצחון של ישראל על רוסיה מובטח כבר. השיקולים המקצועיים הם של דרור קשטן לטוב ולרע, הוא עדיין צעיר ונרגש, יש לו את החשיבה שלו אבל שייכנס בהדרגה להרכב ובטח שלצידו של יוסי בניון, כשחקן הרכב ראשון". 

בוזגלו אגב מסרב ובצדק להתייחס לספקולציות שמועלות בנושא ההרכב. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק