חולון תועמד לדין

הפועל חולון תועמד לדין בפני 3 דיינים בגלל אירוע השלכת החזיז במשחק במלחה. האיגוד דורש שמשחקי הבית של הקבוצה יתקיימו ללא קהל עד להשלמת ההליכים המשפטיים. הדיון היה אמור להיערך מחר אך נדחה

יום רביעי 14 נובמבר 2007
שלמה חסיד

היועץ המשפטי של איגוד הכדורסל, עורך הדין שוקי קרמר, החליט להעמיד לדין את  הפועל חולון בגלל אירוע השלכת החזיז במשחק מול הפועל ירושלים במלחה. הדיון היה אמור להיערך מחר בבית הדין המשמעתי של האיגוד בהרכב של 3 דיינים, אך נדחה על פי בקשת חולון.

קרמר החליט על הצעד לאחר שקיבל לידיו את את ממצאי חקירת המשטרה בנושא. בכתב האישום כותב בין היתר עו"ד קרמר: "החזיז הושלך מיציע עמידה בו רוכזו אוהדי קבוצת הפועל חולון. על פי דו"ח המשטרה החזיז הושלך על ידי אוהד קבוצת הפועל חולון שאליו נלוו חבריו אף הם אוהדי הקבוצה.

חולון תועמד לדין בשלושה סעיפים: "התפרעות אוהדים לרבות זריקת חפצים וחזיזים", "התנהגות בלתי ספורטיבית של אוהדים" וסעיף בתקנון המשמעת הקובע כי הקבוצה אחראית על התנהגות אוהדיה. 

איגוד הכדורסל מבקש מבית הדין להורות כי משחקי הביתיים של הפועל חולון יערכו ללא קהל כל עוד לא הסתיימו הדיונים המשפטיים בנושא. כלומר, אם הדיון לא יגיע לסיומו ביום חמישי תארח חולון את משחק הליגה הבא ללא קהל. באיגוד הסבירו כי הצעד נועד להגן על ציבור הצופים, השופים והשחקנים הפעילים".  

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק