2

זלאטן מאשים בת מטראצי

זלאטן איברהימוביץ' האשים את עמיתו לקבוצה, מרקו מטראצי בהפסד קבוצתו לליברפול, בעקבות אותה הרחקה מיותרת מצידו של "מאטריקס"

יום חמישי 21 פברואר 2008
אביחי קריבצק
במידה ואינטר לא תעפיל לרבע גמר ליגת האלופות כל העיניים יהיו נשואות אל עבר הבלם שספג שני כרטיסים צהובים מיותרים שלשום (שלישә) באנפילד נגד ליברפול. 

כזכור הצהוב השני שקיבל "מאטריקס" היה בעקבות התפיסה בחולצתו של טורס, חלוצה של ליברפול, ששלח אותו למקלחת מוקדמת.

 הבלם הפרובלמאטי של אינטר,  שוב לא שלט באמוציות שלו וכבר לאחר חצי שעה של משחק השאיר את חבריו לקבוצה ב-10 שחקנים, סיטואציה בה אינטר לא יכלה לשרוד ובדקות הסיום ספגה שני שערים, שעשויים לשלוח את חניכיו של בניטז אל רבע הגמר.

הארוע באנפילד מצטרף לשרשרת טעויות של הבלם, שהתעמת עם זידאן בגמר המונדיאל , כאשר שלח לעברו מסۤר מילים "עסיסיות" , שגרמו לפנומן הצרפתי לנגוח בו , ואיך אפשר לשכוח את המרפק ששלח לסורין, שאז שיחק בויאריאל וגרם לו לפציעה בארובת העין.

למרות שזלאטן היה חלש ולא מצא את עצמו במשחק מול ארבעה מגנים אדומים של ליברפול, החלוץ לא נשאר ۗייב לחברו לקבוצה. כתב מקומי שאל את השוודי מה קרה לאינטר היום?, וזה השיב: "למה אתה לא שואל את מטראצי מה קרה היום? ".

אינטר תצטרך להתמודד עם בעיות שנוצרו לה בחולייה האחורית של ההגנה, בנוסף להרחקתו של מטראצי שיחסר בגומלין בסאן סירە, גם וולטר סמאול סיים את העונה וגם קורדובה שנפצע ברצועות הברך באותו משחק לא יוכל לקחת חלק.

תגובות

טלספורט בפייסבוק