מלאך יעשה את מוצש בבית

יוסי מלאך שהודה בזריקת החזיז הובא להארכת מעצר, טען כי הופעלו עליו לחצים ישוחרר לביתו למעצר בית החל ממחר. אימו של יוסי מלאך נעצרה אתמול בבוקר בחשד לשיבוש הליכי חקירה ושוחררה

יום שישי 16 נובמבר 2007
אשר גולדברג

יוסי מלאך החשוד שהוא  זורק החזיז במשחק בין הפועל ירושלים להפועל חולון חזר בו מהודאתו. הבוקר הוא הובא להארכת מעצר ואמר כי הופעלו עליו לחצים להודות במעשה. בסיום הדיון הוא שוחרר למעצר בית עד ה-1 בדצמבר. משטרת ישראל ערערה על השחרור ומלאך ישוחרר רק מחר בערב.

ביום ראשון  החזיז פצע את המאבטח יואב גליצנשטיין, כאשר המאבטח איבד שתיים מאצבעותיו והוא שוהה מאז בבית החולים. 

יו"ר איגוד הכדורגל ירמי אולמרט זעם על ההתפחויות ואמר: "בשעה שבבית החולים שוכב אדם שאיבד שתיים מאצבעות ידו בשל המעשה הנפשע הזה, בית המשפט מוצא לנכון לשלוח את החשוד העיקרי במעשה לבלות בנעימים בביתו.  הנה אנו עדים שוב לעיקר הבעיה במלחמה שלנו באלימות הפושעת במגרשים, והיא מערכת המשפט, שמגלה אוזלת יד ואינה מענישה בתקיפות את פורעי החוק. עם גיבוי מהסוג הזה שאנו מקבלים ממערכת המשפט, לא יעזרו כל פעולות המנע שהקבוצות או האיגודים יעשו בשטח".

שוטרי מרחב מוריה עצרו אתמול בוקר את אמו של יוסי מלאך, בחשד לשיבוש הליכי חקירה. האם שוחררה בערב לביתה.

לא ברור מה היה הנסיבות שהובילו למעצר. אבי אודיז, עורך הדין של המשפחה, אמר לגל"צ: "מעצר האם נראה כמו משוכה חקירתית של השוטרים. אני לא יודע מה האמא המבוגרת והאומללה הזאת היתה יכולה לעשות, ולי זה נראה כמו סימני מצוקה חקירתית של התיק".

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק