מכבי לא קנתה חתול בשק

דייויד רוסאריו, מאמנו של מרכוס פייזר בקאפיטן דה ארסיבו הפוארטו ריקאנית, מופתע לשמוע על קשיי ההתאקלמות של הפורוורד בהיכל נוקיה. רוסאריו: "אני יודע שקבוצות N.B.A. עוקבות אחריו"

יום חמישי 15 נובמבר 2007
שלמה חסיד

מכבי תל אביב תתארח הערב (21:00)  אצל אוניקחה מלאגה הספרדית במחזור השלישי של היורוליג והצהובים עדיין ממתינים למשחק טוב ראשון של שחקן הרכש החדש - מרכוס פייזר.

את העונה שעברה העביר פייזר במורסיה הספרדית ובחודשי הקיץ שיחק בקבוצת קאפיטן דה ארסיבו בפוארטו ריקו. מאמנו של פייזר בקאפיטן, דייויד רוסאריו, מאוד מופתע לשמוע על קשיי ההתאקלמות של פייזר בהיכל נוקיה ומלא תשבוחות לחניכו לשעבר.

רוסאריו אמר ל telesport : "מרכוס פייזר הוא כוכב על לא רק ברמה של יורוליג. מדובר בשחקן שכל פעולה שלו על המגרש היא חוויה. אני יודע בודאות שקבוצות N.B.A. עוקבות אחריו ואוספות פרטים במטרה להחתים אותו. זה השחקן הכי גדול שיצא לי לאמ. כאן הוא הצליח ברמה בלתי רגילה. אני רוצה אותו בכל קבוצה שבה אעבוד בעתיד".

אז מה לא מסתדר במכבי?

"קשה לי להגיד. לנו לא הייתה שום בעיה איתו חוץ מזה שהוא היה זקוק לדיאטה וטיפלנו בעניין הזה. כל שחקן צריך את האווירה הנכונה בשבילו על מנת להצליח. חייבים להבין שמדובר בכוכב אמיתי שהעמיד ממוצעים של 30 נקודות ומעלה בכל ערב".

אתה חושב שהוא יפגין יכולת טובה עוד העונה?

 "בודאי. מכבי לא קנתה חתול בשק. אין איש מקצוע אחד שלא יודע מי זה מרכוס פייזר. אני בטוח שהוא יצליח במכבי. זו רק שאלה של זמן. צלצל אליי אחרי המשחק הטוב הראשון שלו וספר לי מה דעתך". 

נקווה שנצטרך להתקשר לדייויד רוסאריו כבר אחרי המשחק הערב.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק