טוטו תמוז בתכניות לנתניה

החלוץ, שנעדר משני המשחקים האחרונים בגלל פציעה, שב להתאמן ויהיה כשיר. שני הצ'יליאנים אמורים לפתוח יחד בהרכב נבחרתם מול אורוגוואי. אלברז: "אני שמח שיש לנו הזדמנות לשתף פעולה"

יום חמישי 15 נובמבר 2007
אסף שקד


לאחר מספר ימים בהם התאמנה בית"ר ירושלים בסגל מצומצם מאוד עקב חסרונם של שחקני הנבחרות, היום קיימה הקבוצה את האימון האחרון לשבוע זה,  בסיומו זכו השחקנים לחופשה בת שלושה ימים, עד יום שני בבוקר.

החלוץ טוטו תמוז שנעדר משני משחקי הליגה האחרונים בגלל פציעה, חוזר להתאמן בהדרגה ובבית"ר מאמינים שהוא יהיה כשיר למשחק מול מכבי נתניה. העובדה שבית"ר לא השכילה לכבוש בשני משחקי הליגה האחרונים, עשויה לתת לתמוז הזדמנות במשחק מול מכבי נתניה והסבירות שישולב במשחק גבוהה מאוד.

אמש פקדה את צ'ילה רעידת אדמה ברעש 7.8 בסולם ריכטר ובבית"ר ניסו ליצור קשר עם צמד הצ'יליאנים של הקבוצה על מנת לבדוק שהכל בסדר. היום בבוקר יצרו השניים קשר עם חברים בישראל ועדכנו אותם שלא ניזוקו מרעידת האדמה הגדולה.

ביום ראשון לפנות בוקר תתארח צ'ילה אצל אורוגוואי במסגרת מוקדמות גביע העולם בכדורגל כשצמד ה"ישראלים" אמור לפתוח לראשונה מזה שלוש שנים בצוותא בהרכב. 

אלברז אמר היום ל-telesport: "אנחנו נמצאים בשיא ההכנות למשחק מול אורוגוואי וכמו שזה נראה אני ומילו הולכים לשתף יחד פעולה בהרכב. בבית"ר בקושי יוצא לנו לשחק ביחד, ואני שמח שכאן במדי הנבחרת יש לנו הזדמנות לשתף פעולה". 

"יש לנו 2 משחקים חשובים מאוד במדי הנבחרת, אבל יוצא לנו לדבר גם על המשחק שיש לנו מול מכבי נתניה שלפי דעתי הוא אחד המשחקים החשובים ביותר העונה".

בצוות המקצועי של בית"ר ביקשו מהשניים לזרז את החזרה לישראל על מנת שהשניים יצטרפו במהרה להכנות מול מכבי נתניה. צ'ילה תקיים משחק נוסף ביום חמישי לפנות בוקר מול פרגוואי וההערכה היא כי השניים יחזרו לישראל רק לקראת יום שישי.

מכירת הכרטיסים מול מכבי נתניה התחילה ולמעלה מ-500 אוהדי בית"ר ירושלים כבר הבטיחו את מקומם במגרש. לבית"ר הוקצו כ-2,000 כרטיסים וההערכה היא כי כל הכרטיסים יאזלו כבר בתחילת השבוע.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק