מובסי הדרבי חוזרים לשחק

במכבי ת"א ביזבזו כמעט שבוע בעיסוקי סרק. מחר תהיה הזדמנות לניר לוטן ולהרכב המובס מהדרבי לשקם את כבודם במשחק מול מכבי הרצליה

יום שישי 22 פברואר 2008
אשר גולדברג
 שחקני מכבי ת"א ייצאו מחר למשחק החוץ נגד מכבי הרצליה כשמטען ההפסד להפועל המקומית בדרבי מתחילת השבוע רובץ על כתפיהם. שחקן בקבוצה אמר הערב ל-TELESPORT: "דווקא העובדה שמכבי הߨצליה עוד לא ניצחה בבית העונה מלחיצה מעט.  תמיד יש פעם ראשונה, לנו אין שום מחשבה פרט לניצחון וכולנו רוצים להוריד מגבנו את ההפסד להפועל".

מאמן הקבוצה ניר לוין, אמנם אינו מדבר על עתידו בקבוצה עם התקשורת, אך גם הוא יודע כי פתיל הקרדיט שۜו יסתיים לבטח אם הקבוצה תפסיד במשחק הקרוב. לוין יגיע למשחק בהרצליה עם סגל קצר בעקבות פציעותיהם של יניב עזרן ויוסי שיבחון כמו גם מחלת השפעת שפקדה את המגן אורי שטרית שתמנע ממנו לשחק. לפיכך, לוין יאלץ לעלות למשחק עם אחד עשר השחקנים שהובסו בדרבי, כולל ארז מסיӧה שימשיך לתפקד כמגן שמאלי. רודי חדד, אשר צפוי לפתוח אף הוא בהרכב וקושר לאחרונה לנבחרת הלאומית, נדרש על ידי לוין להמעיט בכדרורים ולהיות שותף למשחק הקבוצתי. 

מאמן הכושר והפיזיות, טיבריוס דראו, עבד ביומיים האחרונים עם שחקני קו ההגנה של הקבוצה והשוער שאינם מתואמים. בקבוצה הסבירו כי כל חמשת שחקני ההגנה, שיחקו עד כה לפי רצונם האישי ומבלי להיות מתורגלים ביניהם. הבלם הצ'יליאני ביזארה, דרש מדראו לתרגל את שאר שחקני ההגנה תרגולים טקטים שחסרים לקבוצה. דור מלול, התבקש על ידי המאמן לעזור לארז מסיקה במשۙמות ההגנתיות שלו ביום שבת הקרוב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק