בינתיים רייקארד נשאר בברצלונה

המנהל הספורטיבי של המועדון, צ'יקו בגיריסטיאן, הכחיש היום בתקשורת הספרדית כי בכוונת ברצלונה לסיים את ההתקשורת עם המאמן. לפי דיווחים אחרים בספרד, עסקת רונאלדיניו לצ'לסי כבר סגורה

יום חמישי 15 נובמבר 2007
אבי יופה

הדיווחים בתקשורת הספרדית מהשבועיים האחרונים מלמדים, שייתכן וימיו של ההולנדי, פרנק רייקארד, כמאמן ברצלונה ספורים, זאת בעקבות פתיחת העונה הבינונית של המועדון הקטאלוני שמפגר אחרי המוליכה ריאל, בארבע נקודות אחרי הפסד לחטאפה בשבוע שעבר. 

למרות הדיווחים, יוצא בינתיים להגנתו של ההולנדי המנהל הספורטיבי של ברצלונה, שחקן העבר צ'יקו בגיריסטיאן, שמכחיש היום את השמועות בתקשורת הספרדית על אפשרות שרייקארד יסיים בקרוב את תפקידו. "אנשים מחוץ למועדון סיפרו שרייקארד הגיע לתאריך בו אפשר לוותר עליו לפי החוזה, אבל זה לא נכון. החוזה שלו מסתיים ב- 2009 ואנחנו לא מתכוונים למנות לו מחליף כי צוות המאמנים שלנו פנטסטי. אנחנו בטוחים שיש למאמנים את הפתרון להחזיר את הקבוצה לכושר", הודיע בגיריסטיאן. 

הכחשה נוספת שיצאה מפיו של המנהל הספורטיבי, היא המחשבה על מכירת הסופרסטאר הברזילאי, רונאלדיניו. "אנחנו לא מתכוונים למכור את השחקן. אנחנו בונים עליו ולא קבלנו שום הצעה עבורו", טוען המנהל. ההכחשה של בגיריסטיאן מגיעה בעקבות הפרסום הבוקר בעיתון "קטאליין ספורט", שנחשב למקורב למועדון, בו נכתב כי צ'לסי מוכנה להציע עבור הכוכב הברזילאי 60 מיליון לירות שטרלינג. עוד מציין העיתון שהעסקה למעשה סגורה, ושצ'לסי תנחית את השחקן בלונדון רק בעונה הבאה. כחלק מהעסקה אמור הקשר הגרמני, מיכאל באלאק, לעבור למועדון מספרד.  

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק